Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Iphone?

Samsung vagy Iphone?

Figyelt kérdés
Én mint laikus, melyiket válasszam? És miért? :D

2020. aug. 1. 03:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Inkább Samsung: olcsóbb, nagyjából rendben van a szoftveres része is, küllemben is rendben vannak. Nekem eddig 2 volt, nem kifogásoltam bennük semmit se. Bár én csak szükségszerűen használok okostelefont, nem volt olyan nagy elvárásom velük szemben. Épp ezért nem veszek soha Iphone-t. De biztos jó az is, csak azoknak az árából tanácsosabb inkább kocsit venni szerintem.
2020. aug. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Az olcso Samsung nincs egy szinten az iPhone-nal. Az a Samsung, amelyik egy szinten van vele, az ugyanannyiba is kerul. Innentol kezdve lenyegtelen, ha JO, gyors, nem lefagyo telefont akarsz amit evekre tervezel venni, ugyanannyiba kerul, mindegy a marka.

Az iPhone lehet penznyelo, ha valaki minden evben megveszi a legujabbat, amugy meg a 6S-em teljesitmenye ugyanolyan, mint anno amikor kijott es megvettem. (Azota 8-at hasznalok, szimplan mert jo deal volt csomagban es szerettem volna egy nagyobb tarhellyel rendelkezo telefont, de ha anno nem 16GB-set vettem volna a 6S-bol, ma is azt hasznalnam.)

2020. aug. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Ez teljességgel rajtad múlik. Mik a szempontjaid. Nekem azért van samsungom, mert az árért cserébe, kapok is valamit. Nem azt mondom hogy rosszak az iphone-ok, mert jók, csak ott inkább kicsit többet fizetsz a márkáért, míg a samsungnál a valamivel jobb tudást (pl kamera) fizeted meg. Nyilván nem egy olcsó samsungról beszélek, hanem Note, vagy S széria. Na meg az iphone némileg zártabb, korlátozóbb, míg androidos telefonoknál ilyen nincs.
2020. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Én a helyedben Samsungot vennék.

2020. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Samsung
2020. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én most vettem először iPhonet (új DE), de nekem nagyon bevállt. Kicsi telefont akartam, illetve az Apple pay nagyon kényelmes. A rezgés kifejezetten tetszik, más telefonba még sose figyeltem fel arra, hogy milyen jó érzés. Az IOS is jobban bejön, mint az android.

Menj el egy media marktba és próbáld ki mindkét telefont.

2020. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő volt már és a tapasztalataim alapján inkább iPhone. Abban jobb a processzor. Tovább kap támogatást is. Amelyik Samsung vetélytársa lehet, az hasonló árban is van. Kocsit egyébként egyik árából sem vennék. Kéne a fenének egy 300 ezres szar. Csak pénznyelőt kapsz ennyiért.
2020. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha azt nézzük hogy 11 pro max vagy s20 ultra és mindkettő 512 gb akkor csak 4 ezer forint különbség van

ez a jelenlegi legjobbak ennél a két gyártónál

szóval itt tényleg az dönt h ios vagy android

melyiknek tetszik jobban a kamerás lehetőségei meg a kamera színek

és ilyen fontosabb dolgok

nekem az ios jobban tetszik mint az android és mindkettőt használom

és a kamera színek is jobban bejönnek iphone nál

szóval nálam egyértelmű

azért írtam oda h 4 ezer forint különbség van, nehogy azt írkálják h a samsung milyen olcsó , de látom erről lekéstem

2020. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os.


Mire használod hogy tetszik a rezgés? :D

Bocs, de nem hagyhattam ki.

2020. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6: Férfi vagyok...:D A home button rezgése a jó érzés, megnyomni.
2020. aug. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!