Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Iphone?

Samsung vagy Iphone?

Figyelt kérdés
Én mint laikus, melyiket válasszam? És miért? :D

2020. aug. 1. 03:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%

A PhoneBuff nem vesződött azzal, hogy csak egy-egy alkalmazással kínozza a készülékeket. Többet is választott, majd sorrendben mindegyiket megnyitotta, be azonban nem zárta egyiket sem. Mindkét körben a Note10 Plus bizonyult gyorsabbnak. Az elsőt 1 perc 55 másodperc alatt teljesítette a dél-koraiak készüléke, az iPhone-nak ehhez kicsi többre, 2 perc 9 másodpercre volt szüksége. Még nagyobb különbség alakult ki akkor, amikor a már megnyitott alkalmazásokkal a háttérben lépkedett egyik appból a másikba a PhoneBuff.


A Samsung eszköze ezt 33,95 másodperc alatt, az Xs Max 50,31 másodperc alatt teljesítette.


Persze ez sem vall horrorisztikus lassúságra, főleg, ha azt nézzük, a tesztelő egy alig néhány hete megjelent mobilt hasonlít egy majdnem egy éve piacon lévőhöz. Érdemes lesz megnézni majd a Note 10 eredményeit a szeptember 10-én leleplezendő új iPhone-okkal összehasonlítva is.


Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Tech rovatának Facebook-oldalát

2020. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Az operációs rendszerről lehet vitázni, hogy ios vagy android, de a többi dologban iphone a jobb. Aki megteheti az iphone aki nem az samsung
2020. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12es vagyok, samsungot használok és nincsen problémám a samsungal
2020. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%

hogy lehet ilyen hülyeséget írni h aki megteheti az iphone

mert talán a csúcskategóriás android olcsó vagy mi?

azok is eszméletlen drágák

nem kell fogyatéknak lenni

2020. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!