Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 vélemények???

Iphone 11 vélemények???

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen telefonja volt az egyik kollégámnak. Mivel mi elég sok videót forgatunk, ezért ez a telefon teljesen alkalmatlan volt ilyen célra. Ugyanis nem lehet átmásolni a készített videókat kábelen számítógépre. Régebbi iOS-nál még volt erre lehetőség, most már nincs. Csak interneten keresztül lehetne elküldeni, de az itt nálunk meg nem túl acélos (1-2 Mbit/sec között ingadozik a feltöltési sebesség), így gyakorlatilag ilyen célra ez a telefon használhatatlan. Amúgy szép képeket, videókat lehet vele készíteni, ezért is szerettük volna használni. De sajnos ez butasága miatt kénytelenen voltunk Androidos telefonra váltani.
2020. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Akkor most örülsz hogy találtál egy hibát az iPhone on, és éljen az Android? 😀


Pffff

2020. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy örülök. Sajnálom a dolgot, szerettem mindig is az iPhone-t, de ez a tulajdonsága nem teszi alkalmassá nekem a napi használatra. Emiatt én a régebbieket jobbnak tartom, de a kérdező a 11-esről kért véleményt.
2020. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van, és nagyon szeretem.
2020. aug. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1# El kell, hogy szomorítsalak. Iphone 11 Prom van és pont mostanában kezdtem el vele youtube videókat forgatni.


Sima kábellel át lehet vinni a videókat minőség vesztés nélkül laptopra. Igaz macbook specifikus appot használok, így nem tudom hogy windows op-n lehetséges-e.


Amúgy nagyon jó készülék.


Van két dolog ami zavar benne.


Csak face id van benne. Eleinte nem gondoltam, hogy baj lesz, de mindig a telefonomra kell néznem hogy feloldjam. Ami reggel az ágyban annyira nem kényelmes, mert bármikor amikor használni akarom 90 fokos szögbe kell hoznom a fejemmel.


Plusz ha a fejem előtt is van. Rá kell néznem a telefonra különben nem oldja fel.


Ez sokszor az 1 másodpercet a feloldási időhöz. Régebben az Iphone 6osomat a zsebemből kivéve mielőtt ránéztem volna a képernyőre fel tudtam volna oldani.


A másik meg a jack csatlakozó hiánya, mert nem tudom tölteni a telefont és közben fülhallgatót használni.


Plusz elég kevés fülhallgató van, ami jó és többnyire 5x annyiba kerülnek mint az átlagos fölhallgatók.


Pl.: 2 napja elvesztettem valahol a gyári fülhallgatót. Nyílván semelyik itthoni fülhallgatót nem tudtam használni hozzá. Ma rávettem magamat, hogy vegyek egyet.


Budapest melletti kisvárosban lakom. Körbe kérdeztem az össze GSMet amit találtam telefonon és csak 1 helyen volt. Ott is csak 1, ami 13.000Ft volt.


Ettől függetlenűl nagyon jó készülék és megéri, de ez a 2 dolog picit zavar. Pedig az elején még izgatott is voltam, hogy nincs benne jack csatlakozó és hogy csak face idt lehet használni.

2020. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Igazad van, pontatlan voltam. Annak utánanéztünk, hogy Mac-en elvileg működik, de Windows-on tuti hogy nem. (Találtunk egy régebbi programot, valahol azt írták hogy működni fog vele, de fel se ismerete a telefont.)
2020. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!