Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefonon lehet egyszerre...

Okos telefonon lehet egyszerre Videót és Zene fájlt lejátszani?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a Zenének menjen a hangja, de a Videó hangja le van némítva.

2020. aug. 2. 10:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem
2020. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most kipróbáltam, a galériában tudtam úgy némítva videót nézni, hogy közben ment a zene, és Instán, Facebookon is tudok, nem áll le a zene (Instán hanggal sem). YouTube-on viszont egyáltalán nem tudok.
2020. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem sikerült. Lehet, hogy telefonfüggő / rendszerfüggő. (Huawei P8 Lite-ot használok)
2020. aug. 2. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Felhasználói útmutató - Huawei

consumer-tkbdownload.huawei.com › downloadServlet

PDF

Videó lejátszása. 64 ... Az okosgomb egy multi-funkciós gomb a telefon baloldalán. ... 3 Válassza ki a kívánt csengőhangot vagy zenefájlt, majd érintse meg a ... A tárgykövetést nem lehet egyszerre használni a mosoly felvétel móddal. 1 Nyissa ...


Súgó | Ugyanazon zene hallgatása több eszközön/Különböző ...

download.sony-europe.com › manuals › html › contents

A számítógépén vagy okostelefonján tárolt zenéket és a különféle zenei szolgáltatásokkal elérhető tartalmakat is hallgathatja egyszerre több helyiségben.

2020. aug. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!