Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidosok! Kifejtenétek...

Androidosok! Kifejtenétek miért “zárt rendszer” az ios?

Figyelt kérdés

Nem vitát szeretnék kelteni ezzel a kérdéssel, lényegtelen azon veszekedni, hogy melyik rendszer jobb, vegye mindenki azt amelyiket akarja, és nem is ez a lényeg...

Szóval már több helyen olvastam, higy sokan arra hivatkoznak, hogy az ios zártabb. Nem értem, hogy ez milyen funkcióbeli dolgokat jelent.

Mármint egy átlag felhasználói szempontból mit takar?

Mégegyszer leszögezem, hogy tényleg nem szeretnék vitát a kérdés alatt csak már régóta gondolkozom ezen.

tegnapelőtt 10:34
1 2
 11/14 JG7RBJOUC4WF7KGD4ZIK ***** válasza:
100%

Lehet háborúzni a két platform miatt, de nincs értelme. Ész érvekkel sem győzhető meg egyik tábor sem (tapasztalatok alapján), hogy a másik miért jobb/rosszabb. Van akinek ez, van akinek az jön be hibáival, szépségeivel, gondjaival, előnyeivel együtt.

Android vs iOS?

Nem tök mindegy?

Szoftver csak. Használati tárgyban. Akinek ez a fontos, az bizony lemarad a lényegről!

Háborúzni akartok? Mire mentek vele? Erőt, energiát (netán embert) öltök bele. Mire juthattok így? Veszteség, előny nélkül. Megéri ez?

tegnapelőtt 13:14
 12/14 JG7RBJOUC4WF7KGD4ZIK ***** válasza:
100%
*Időt, energiát...
tegnapelőtt 13:17
 13/14 Ez vajon vicces? ***** válasza:
Hirtelen elcsendesült a kolléga... :DDD
tegnapelőtt 13:34
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor nagyjából azt értik az alatt, hogy zárt, hogy nehezebb külső forrásból dolgokat letölteni

(mondjuk ez a probléma engem amúgy sem fenyegetett mert inkább előfizetek Netflixre/Apple Musicra ha filmet akarok nézni vagy zenét hallgatni, nem torrentezem sosem)

Szerintem amúgy tényleg felesleges ezen vitázni, hogy melyik a jobb, mindenki vegye azt amit jobban szeret, aláírom, hogy egyik szoftver sem 100%ig tökéletes, de szerencsére van lehetőségünk igényeink szerint választani és felesleges ezen vitázni.

Én pl. elvagyok torrent nélkül és a MacBookon sem zavar, hogy kevés a bemeneti lehetőség sőt minden program amit használok fut rajta rendesen. Az AirDropot kifejezetten élvezem, és megkönnyíti az életemet, hogy minden eszközömet tartalmazza a rendszer úgyhogy a saját dolgaimat könnyen tudom importálni stb. stb...

DE azt is megértem akinek más igényei vannak az eszközök terén, tényleg felesleges ezen vitázni 😅

tegnapelőtt 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!