Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Xiaomi?

Milyen telefon a Xiaomi?

Figyelt kérdés

Helló.

Telefont akarok venni és sokszor látom, hogy nagyon ajánljátok a xiaomi telefonokat. Miben jobb ez mint a többi? Soha nem volt a kezemben és közelröl se láttam így kéne egy kis tapasztalat is :D. A nevéből gondolom, hogy kínai gyártmány, a megjelenése nem tűnik bonyolultnak videó alapján. Melyik készüléket ajánlanátok most így 2020-ban?



2020. aug. 2. 18:06
 1/7 anonim válasza:
75%
Szia,nekem is Xiaomim van,igazából szerintem olyan teljesítményű mint a többi "elterjedt márkájú" telefon,viszont árban kedvezőbb. Én most a 9-es szériából fogok majd vásárolni,de még nem tudom melyiket.
2020. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Meg akkor már leírom a tapasztalataimat a Xiaomi telefonokkal. Nekem egy Xiaomi note 4-em van,a 2017-es megjelenésekor vettem meg,azóta is remekül működik,az akkumulátor az egyedüli dolog ami egy kicsit vesztett az erejéből. Egy kicsit gyorsabban merül,ez az egyedüli oka hogy lecserélném majd.
2020. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Xiaomit ne. Nagyon rossz tapasztalataim vannak nekem és az ismerőseimnek is. A rendszer (miui) sokat kivesz a hardver lehetőségeiből.
2020. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Nekem 1,5 év után megdöglött az alaplap. A külföldi fórumok szerint nem vagyok egyedül. A családban van másik széria is a márkából, az eddig még nem ment tönkre, de én meguntam a kísérletezést. Nem veszek több kínai zsákbamacskát. Hosszabb távon az olcsó a drágább. Tipikus csóró kelet-európaiaknak való márka. Látszólag minőségi termékek elfogadható áron.
2020. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Kb. 4 éves a mostani telefonom. Nem vagyok mobil függő, de én csak ajánlani tudom.

Nekem nagyom bevált.

Soha nem fagyott le, aksi is jól bírja még.

Két barátomnak is Xiaomi telefonja van, nagyon meg vannak vele elégedve.

2020. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha nincs pénzed minőségi telefonra, akkor a Xiaomi a legkisebb rossz.
2020. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb helyen Istenítik, ettől függetlenül minőségtelen szar márka.
2020. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!