Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyek telefont?

Hol vegyek telefont?

Figyelt kérdés

Most tervezem megvenni az új iPhone SE 2020-at. Eddig nem vásároltam telefont, ez lesz az első. Hol vásároltok telefont vásárolni? Hol a legbiztosabb?

Media Marktra gondoltam. Vagy Saturn.

(Ausztria)



2020. aug. 2. 23:08
 1/9 anonim válasza:
65%
Én Magyarországon élek, de akármilyen elektronikai cucc kellett mindig a Media Marktba mentem. Kb 1 hónapja vásároltam ott telefont, az árak is reálisak és szerintem nincs vele gond.
2020. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2020. aug. 3. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
1 Magyarországon a Media Markt az egyik legdrágább üzlet szerintem. Én csak azért megyek oda, hogy ott kipróbáljam, megnézzem a telefonokat, és a neten valamelyik webáruházban megrendelem.
2020. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Webáruházban nyilván olcsóbb de azért mondtam a Media Marktot mert egy csomó üzlettel ellentétben nagy, szinte minden megtalálható és pl ha elmész mondjuk Euronicsba ott se kapsz sokmindent olcsóbban
2020. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ár nem számít,mert szét néztem és egyformák az árak. CSak egy jó telefont szeretnék,jó üzletből.
2020. aug. 3. 00:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van elofizetesed vmelyik szolgaltatonal (telekom, vodafone, stb) akkor ott. Sokszor joval olcsobbak a tobbi helynel, mivel ugye elofizetsz naluk
2020. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne az Euronics-ban. Kb. 20 ezerrel drágább, mint a Konzolvilág, pedig az sem a legolcsóbb bolt. Szolgáltatónál meg főleg ne.
2020. aug. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külföldet ajánlom. Ennyi áfa még Ausztriában sincs.
2020. aug. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mediamarkt, emag, árúkereső a legjobb
2020. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!