Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 50...

Milyen telefont vegyek 50 ezer forint körül?

Figyelt kérdés

Gamelésre, fotózásra

Xiaomin gondolkoztam. Előre is köszönöm


2020. júl. 20. 19:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Max 70k forint
2020. júl. 20. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Samsungot az megbízható

A Xiaomi egy rakás xar,nekem is az van és csak a baj van vele minden téren

2020. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És samsungon belül?
2020. júl. 20. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Nemtudom nem vagyok képben mostanában mert egy régi Samsung okostelefonom volt de az tönkrement aztán ajándékba kaptam ezt a szemétre való Xiaomit


A Xiaomit számitógépre kötve USB kábellel fel sem ismeri a gép

- nem enged másolni fájlokat sőt azokat üresnek mutatja

- csak külön engedélyhez köti a telefon minden egyes alkalomkor a fájlátvitelt amit külön be kell kapcsolni minden egyes alkalomkor ekkor ismeri csak fel a fájlokat

- A wifi felismerése és rácsatlakozása szintén külön engedélyhez kötött a telefonon belül

- A kamerája a Xiaominak nem lenne rossz minőségű de ha már egy kicsit is elmozditom akkor össze vissza zoomol és elhomályosít mindent.


Nekem ilyen problémáim nem voltak a Samsunggal, mindig tudott másolni egyből fájlokat ha rákötöttem a gépre automatikusan felismerte azt, és rendes fotókat és videókat is csinált minden helyzetben a Samsung tudtam wifizni is vele egy gombnyomásra szóval minden téren jobb volt mint a Xiaomi


Vagy a Samsung Galaxy A30s 64GB Dual (A307FN) 70.000-ért vagy a Samsung Galaxy A30s 128GB Dual A307GN Mobiltelefon szintén 70.000 körül

2020. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a Huaawei P Smart Pro-t ami emagon akciósan 79.999Ft ha ez az ár még belefér...

[link]

2020. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Honor sem rossz (a Honor 20 lite 50-60k között mozog).
2020. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én viszont a Samsung ellen vagyok. Több Samsung telefonom is volt, de gyorsan belassultak. Ezelőtt Huawei em volt,szerettem. Sokkal tovább bírta, mint a samsungok. Most xiaomival probalkozok, mert a Huaweinek ugye nem biztos, hogy ugyan olyan lesz a rendszere a jövőben. Eddig nekem nem volt vele problémám, bár még nem olyan régi. A #4-nek ezt az engedelyes dolgát nem értem, nekem nem volt automatikus úgy emlékszem egyik telefonom se. Gondolom biztonsági okokból, ha van zár a telefonomon, akkor ne lehessen semmit leemelni róla, a tulajdonos tudta nélkül, vagy ilyesmi.

Nem mondom, hogy mindenképpen rossz a Samsung, csak azt, hogy szerintem sokkal tobbe kerül, és relatív ugyan azt tudja.

2020. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. júl. 28. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!