Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi vagy Samsung?

Xiaomi vagy Samsung?

Figyelt kérdés
Xiaomi, vagy Smasung telefont vegyek, olyan 50-80.000 Ft környékén? A lényeg, hogy minél tovább bírja az aksija! Viszonylag sokat használom a telót, de nem játékra.

2020. aug. 3. 15:18
A kérdező szavazást indított:
Samsung
Xiaomi
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ebben az árkategóriában inkább Xiaomi. Bár nekem az A2 aksija 2 évig sem bírta. És hamar merült mindig is. Inkább a Note szériában keress. Legalább 6 gm ram legyen benne. Nekem annyi van és néha van, amivel ez is akad. Pl. böngészés Operával.
2020. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Alsó kategóriás Samsungtól, Sonytól mentesen meg a Jóisten.
2020. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy vagyok vele, hogy Samsungnak fizetnie kellene, hogy a telefonjukat használjam, annyira tele van haszontalan bloatware-el. A Xiaomi nem rossz, és jobb ár-érték arányú, megbízhatóbb is, de a MIUI 11 bugjai óta kezd megingani a bizalmam, úgyhogy én sem tudom nekem mi lesz a következő telefonom, ami biztos, hogy nem Samsung, nem Huawei és nem Apple.
2020. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a Xiaomi és a Samsung is tök okés márka, de ilyen árban csak Xiaomi. Ár-érték arányban jobbak a telefonjaik, 80-ért jobb Xiaomi telefont kapnál, mint Samsungot. Szerintem a legtöbb Xiaomi telónak ma már legalább 4000 mAh-s akksija van, de soknak 5000 mAh+, szóval abból a szempontból is tök okés. Konkrétan szerintem érdemes lecsekkolni az alábbi modelleket: Xiaomi Redmi Note 9 Pro (64 GB-s változat, habár ennek az ára néhány webshopban túl megy a 80 ezren, szóval ez nagyon attól függ, hogy honnan veszed). Akkor esetleg Xiaomi Redmi Note 8 Pro, vagy Note 9S.
2020. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Xiaomi Redmi 8 64 GB.

Nagyon sokáig bírja az aksi.

Csak ajánlani tudom.

2020. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!