Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 9 pro vagy...

Xiaomi redmi note 9 pro vagy samsung galaxy s9?

Figyelt kérdés

A két telefon közül melyik a jobb, és miért?


Van egy s9-em és gondolkoztam rajta, hogy lecserélem egy Xiaomi redmi not 9 Pro. Nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet.



2020. júl. 10. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én, mint Xiaomi párti és többéves Xiaomi tulaj, azt mondom, hogy Xiaomi Note 9 Pro. Nekem 8-asom van, elég jó telefon. Xiaomi rendelkezik valszeg a legjobb ár/érték aránnyal, nagyon jó cuccaik vannak, én meg vagyok elégedve velük. Samsungot sosem vettem, nem is fogok. Közel annyira túlértékeltnek találom a márkát, mint az iPhone-t, de kinek a pap, kinek a pap lánya...
2020. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem a redmi note 9 pro a legjobb választàs mert a samsungot kicsit drágának tartom pedig ugyanolyan funkciokkal rendelkezik. (Nekem is redmi note 9 prom van) Te dontesed de nekem ez a véleményem😉
2020. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Mert a f..o.s redmi nincs túlértékelve.A samsung telefonjai 100x jobbak.inkább fizess többet és vegyél jobbat.
2020. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Embertől függ!🙂 Kinek az olcsó kinek a pro.💜
2020. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2020. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!