Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kínai? (nagyon sürgős...

Miért kínai? (nagyon sürgős légy szí)

Figyelt kérdés
Vettem egy SE xperia x10 minit frankón van magyar menü minden és minden írásos dolog (SMS,jegyzetek, üzik)KÍNAI! van rajta vagy 70 nyelv köztük magyar is és a magyar on kínai az írásmenü, nagyon sürgős help pls!
2010. aug. 4. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
hol vetted?
2010. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendesen lágáisan T-mobile nál garancia mniden.
2010. aug. 4. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
hmm, akkor érdekes, nem lehet hogy külön kell azt is valahol beállítani? nekem nem olyanom van, szóval nem tudom, de hátha jön valaki aki igen, mindenesetre átnézném az összes beállítási lehetőséget addig is..
2010. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
battyogj vele vissza a t-mobilehoz és oldják meg....
2010. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
olyan idegelő tegnap vettem.. mindegy nagyon megköszönném ha elárulnátok hogyan tudnám lenullázni a SIM memóriáját.. tehát átmásoltam a sim en lévő adatokat a készülékre és most vissza csinálnám.
2010. aug. 4. 11:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Na memória megoldva de akinek volt hasonló baja nem tud a nyelvgondban segíteni? :S
2010. aug. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!