Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinai telefonokhoz alkatrész?

Kinai telefonokhoz alkatrész?

Figyelt kérdés
nekem wan egy kinai telom (EVC 4G 4.2 inch az eredeti HTC 4G Az én telom [link] és az eredeti: [link] ) és össze törtem a képernyöjét.. a grafika épp csak az eleje tört be..persze nem reagál semmire..kerestem a neten hozzá alkatrészt de nem találtam.Az ár mindegy sőt az is hogy honann kell megrendelni.Léccives ha tudtok hozzá alkatrészt akk linkeljetek elöre is köszi! értelmesek irjanak.
2011. okt. 16. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan mire számítottál? Ha kínai vackot veszel akkor pont erre számíthattál volna... nem fog müködni egy idö után. Nem véletlenül olcsóak...
2011. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem érted..a telefon müködik..a képernyöje tört össze wágod??a képernyője tört be..wégig wan repedwe..olyan mint ha oda werted wolna whowa és megtörik..a szén szálás réssze épp a grafika is jóó benne csak nem müködik mert az a müanyag réssze betört..
2011. okt. 16. 19:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Eleve selejtek ezek, dobd ki és vegyél egy normális telefont.
2011. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 DivoxO válasza:
És miért tört be? Mert ha egy jobb minőségű telót leejtesz vagy leesik akkor nem fog eltörni.
2011. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
befuccsolt a sima "v" betű hogy mindent w-vel írsz? ez annyira irritáló ><
2011. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
jah a "w" irritáló, szokj le róla inkább..másrészt meg nem tudod megcsináltatni SEMMIVEL, mivel jóformán egy szervízbe is csak találgatnának, hogy milyen kijelző lehet benne, de szóval alkatrészt nem fogsz találni hozzá...
2011. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Eredetihez itt:

[link]

2011. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nah akk.. Samsung Sharknak hamarabb betört a képernyője mint ennek.. ahhoz képest h kinai.. elég jóól birja..ne nézzetek hülyének mert toom h mit wettem..persze ezeknél a telefonoknál nem csodálkozom semmin..persze.. ezzen "kinai telofonon kivül" wan másik telom..:DDD ugy hogy ez annyira nem számit..:DDD csak 1 hónapja vettem..:DD és nem csináltam semmit persze betört..de nem számit....am köszi :)
2011. okt. 18. 20:51
 9/20 A kérdező kommentje:
Jaah és bocs a "w" betükért:DD
2011. okt. 18. 20:51
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Hát az írásodból sugárzik az agyiszinted... Ahhoz meg illik is a kínai selejtes telefon..
2011. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!