Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak a hívószámot írja...

BAAT kérdése:

Miért csak a hívószámot írja ki a telefon bejövő hívásnál, miközben a névjegyzékben szerepel?

Figyelt kérdés
Vettem a vodánál egy Alcatel S1 mobilt, a sim kártyám levágták nanora, térerő ok. De akármit állítok, mindig csak számot ír bejövő hívásnál. Viszont a híváslistában megjelennek a nevek.

#mobil #hívás #Alcatel S1
2020. aug. 5. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
+36 előteggal vannak mentve a számok?
2020. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, minden szám. A számok a gmailre vannak mentve és az az elsődleges mentési hely is. Szinkronizálási bekepcsolva.
2020. aug. 5. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szokott még lenni, hogy az elején rákérdeza telefon, hogy engeded-e, hogy hozzáférjen bizonyos alkalmazás a névlistádhoz, lehet, hogy itt tiltottál valamit.

Pl nálam az watch GT órám alkalmazása volt így tltva, és akkor is csak számot írt ki, mivel nem fért hozzá a névlistához, ezért nem is tudott a számhoz nevet hozzárendelni.

Valami olyesit kell keresned . Beállítások/alkalmazások/telefon alatt kell lennie az engedélyek beállításának, és ott a névjegyeket kell enedélyezni.

2020. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engedélyeztem ezeket a hozzáféréseket, de még így is csak a számokat írja bejövő hívásnál. Átraktam a kártyát a régebbi telóba, ott egyből minden nevet kiírt.
2020. aug. 6. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!