Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan software, amivel...

Van olyan software, amivel képes vagyok laptopon a névjegyzékemet szerkeszteni - Androidos telefon esetében?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a készüléken módosítgatni a neveket és számokat, főleg egy cégnév változását követően. :)
2020. máj. 5. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Google fiókoddal szinkronizálod a névjegyzékedet, akkor ezt simán meg tudod tenni mindenféle program nélkül, a google fiókoddal bejelentkezve ide:

[link]

2020. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
app nincs, de a google fiókodban simán meg tudod tenni.
2020. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt a MyPhoneExplorer nevű program, eredetileg Sony Ericsson telefonokhoz, de később működött bármilyen Androidddal is.


Igaz ennek már van pár éve, de egy próbát megér



Egyébként a Google fiókos megoldás a legegyszerűbb

2020. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Utoljára win xp -n szerkesztettem névjegyzéket. Akkor a Windows -ban volt még gyárilag olyan program, ami kezelte normálisan a .vcf fájlokat névjegyzékként. Azóta viszont hosszabb ideje nem is használok gépet, de most utánanéztem és az első hasznos találat a neten (win 10 -re), hogy a win 10 -ben a "Windows Névjegytár" nem kezel megfelelően több rekordos .vcf fájlokat, viszont gyanítom, több program is van (akár külső forrásból), ami kezeli a .vcf fájlokat, amit az Android alapból készít ha a névjegyzéket exportálod belső/külső tárhelyre. Az Outlook -ot talán még érdemes kipróbálni, de nem vagyok biztos benne hogy az jó...


Viszont amit többen is írtak, az a Google saját szolgáltatása, a Google Contacts, ahol a contacts.google.com -on lehet szerkeszteni a névjegyeket, feltéve hogy szinkronizálva voltak. Az platformtól függetlenül működik egy böngészőből.


Megjegyzés: én annak idején Symbian -ról androidra költözéskor szerkesztettem utoljára .vcf fájlt, mert pl az ò betűt javítottam ó betűre, illetve több kódolási hiba miatt a droid helytelenül jelenítette meg a névjegyeket, amit Symbian -ról exportáltam, így a legegyszerűbbnek az tűnt, hogy gépen szerkesztem a .vcf fájlt...

2020. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ. Végül a Google fiókos megoldás működött. :)


Repkedtek a zöld pipák (mivel mancsozni az új style miatt nem lehet.)

2020. máj. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!