Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomival volt már negativ...

Xiaomival volt már negativ tapasztalatotok? És ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 00:09
 1/6 Nxs ***** válasza:
Nem eddig nem , telefonok terén tökéletes csak ajánlani tudom .
2020. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minimalis, de kikuszobolheto de nagyon jo telefonokat csinalnak ajanlom bárkinek. Egyszeruen oda es vissza vagyok a mi mix 3mam ert. Anyamnak is xiaomit vettem redmi note 9 az is eleg jo. Meg a tobbi is, mindenki megtalalhatja maganak megfelelot.
2020. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukám egy Redmi 7A-t használ, nekem van itthon egy Mi A1 tartalék telefonnak. Mindkettő remek, pedig nem mai készülékek.
2020. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi A1-el volt negatív tapasztalatom, főleg a frissítésekkel összefüggésben. Frissítés után nem volt 4G, random még térerő sem, újra kellett indítani. Volt több hibája, nem emlékszem már, eladtam. Ár érték arányban viszont verhetetlen, emiatt valószínűleg a következő telefonom Xiaomi lesz. Most Huawei van, aminek egyetlen nagy baja az agresszív memóriakezelés. Hiába kérem meg, hogy ne zárja be a fontos alkalmazásokat, folyton bezárja, mind indul újra. Tesztben olvastam, a Xiaomi is ilyen, ott is meg lehet kérni, hogy ne zárjon be fontos dolgokat, remélem ott működik is. Ez a bezárogatás igen erősen befolyásolja a használhatóságot.
2020. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szinte csak negatív tapasztalatom volt. Lehet mert nem alacsonyak az igényeim. Hangzás mono és nem sztereó. Fényképek jó indulattal is maximum közepesek. Anyaghasználat, kijelző szintén zenész. Üzemidő silány a MI A szériában. De ezek legalább Android One rendszerrel rendelkeznek és nem az összegányolt szar MIU-val.

Samsungomat nem egyszer úgy leejtettem, hogy még az akksi is kiesett belőle. Megúszta a telefon. Xiaomi nem.

Ami pozitívum, az az ára és a javítási költsége. Még az a szerencse, mert 2 éves sincs az enyém, de már dögledezik a hardver.

2020. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Egy esetben volt ilyen: a kiszemelt Xiaomi telefon megvásárlásakor az eladó közölte, hogy abból a típusból egyetlen darab sincs... Ezért nem lett Xiaomim.
2020. aug. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!