Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet iPhone-on vagy...

Hogy lehet iPhone-on vagy Android-on képeket ÉS videókat nézni USB-ről?

Figyelt kérdés

100 GB fotó és videó van egy mappában.

Google fotók nem jó mert tableten nem lehet minőséget állítani és így nem mindig jó a 1080p-s videók minősége.

Vettem egy 512 GB-os USB valamit amit ha bedugok az iPhone-ba nem ismeri fel a file manager. Csak a saját app-ja az USB-nek amiben nem lehet képeket és videókat nézni egymás után. Vagy csak a képeket nézem egymás után vagy csak a videókat.

Másik probléma hogy időrendi sorrendben szeretném nézni a képeket de mivel több időzónában készültek a képek több eszközzel össze vissza van a dátum. Ha látott GPS jelet akkor átállította automatikusan az időt ha nem akkor nem és káosz lett a dátumozás. Ezért azt csináltam hogy hosszú munkával megoldottam hogy a helyes dátum idő legyen a file név. így jó lenne ha a képnézegetőben be lehetne állítani, hogy a file név szerinti sorrendben tudjam nézni.


2020. aug. 6. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az androidos készülék otg-s, akkor otg kábellel bele tudod dugni a pendrivet és az androidon egy meghajtó lesz belőle. Érdemes tisztességes fájlkezelőt használni pl. Total Commander.


"Ezért azt csináltam hogy hosszú munkával megoldottam hogy a helyes dátum idő legyen a file név."

Ezért kell a pc-n dolgozni, ahol ez pár kötegelt folyamattal meglenne rövid munkával is.

2020. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pc-n csináltam. Total commander kiegészitővel nyertem ki az exif-ből a fotók dátumait meg időit meg időzónáit meg hogy látta e a GPS-t vagy nem. De mivel nem mindig látták a készülékek a GPS jelet ezért iszonyatos kavar volt a dátumozásnál. kb 2500 képről meg videóról van szó. a videók-nak ugye nincs is exif-je azokat megint másképp dátumozták a készülékek. Egy több időzónás nyaralásos több készülékkel készült fotó és videó album iszonyatos meló mire összehozza az ember, hogy időrendben egymás után vissza tudja nézni a képeket és videókat.Csak példa képp ennyi oszlopot kellett létrehozni hogy meg lehessen csinálni

No|Original File Name|New File Name|Device|GPS Date Time|Date|Time Difference|GPS|Time In Time Zone|Time Zone|Original GPS Date|Original Date

2020. aug. 7. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!