Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android-on hol lehet visszahoz...

Android-on hol lehet visszahozni, vagy teljesen törölni törölt videókat/képeket?

Figyelt kérdés
egyszer felvettem, ahogy kiverem videóra egy lánynak és azt szeretném eltörölni tejesen.
2020. ápr. 6. 10:51
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

DCIM mappában vannak általában a videók, de ettől eltérhet, ha nem beépített programmal rögzítetted.


Ha pl. Viberen küldted át, akkor az átkonvertálja kisebb méretre, melyet a saját mappájában tárol el, így az átküldő program könyvtárát is érdemes megnézni.


Ezen kívül érdemes a miniatűröket is törölni (thumbnails), amit egy külön adatbázis tárol .dthumb mappákban.

2020. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket mindet töröltem. De akkor nem olyan, mint a számítógép, hogy recovery programokkal helyre lehet állítani, ugye?
2020. ápr. 6. 11:12
 3/5 Mr. V. ***** válasza:

Ki az, aki a te készülékedhez így hozzáférne?

Amúgy ha nem rootolt és nem USB hibakeresés módban próbálnák visszaállítani, nem sikerülne szerintem. Meg ilyet ismerős sem szokott csinálni, hogy törölt dolgokra keres rá... ahhoz nagyon nagy bizalmatlanságnak kéne lennie, de ezért kell jó jelszóval védeni a készüléket, hogy más ne tudja feloldani se.

2020. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak ha eljön a világvége és megtalálják a telefont mint egy relikvia a múltból és ránéznek, hogy mi volt rajta, csunya lesz a jövő emberének
2020. ápr. 6. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, addigra lebomlik az a kínai olcsó szilikoncsipp.


mielőtt valaki megszólna, direkt írtam így.

2020. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!