Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom feltelepíteni az...

Hogy tudom feltelepíteni az eredeti huawei képernyő felvevőt?

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet hogy letöröltem valahogy a telefonról( Huawei p smart) a felvevőt. Nem tudom hogy gyári visszaállítás nélkül lehetséges? Vagy tudtok ajánlani valami hasónlót? Igen tudom van millió App, de nekem valami olyan kell ami ha felveszek vele nem jelenik meg közben semmi a képernyőn, illetve billentyűkombinációval is el tudom indítani.

2020. aug. 6. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod letörölni. Legfeljebb eltűntetted vagy szoftver frissítésben elvették tőled. Húzd le az eszköz panelt felülről majd jobb felül ott egy ceruza kattints rá és lehet ott van. Csak nincs kirakva.
2020. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha lehuzom nincs ott... Azért írtam hogy letöröltem mert kihozta azt, hogy kevés tárhely és ott volt hogy mit lehet törölni és én bejelöltem véletlenül a képernyő felvételt. A képernyő fotó működik, viszont a képernyő rögzítő/felvevőt már a beálításokban sem találtam(nincs ott, megnéztem a képernyőfotó mellett is). És nem frissítettem a telefont szóval nem "vették el".
2020. aug. 7. 14:51
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
HiSuite-tel telepítsd újra a rendszert. Ilyenkor a gyártói appokat is újratelepíti...
2020. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!