Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 100000...

Milyen telefont vegyek 100000 Ft körül?

Figyelt kérdés

a kritériumok:

- jó kamera. ez fontos lenne, szeretek fényképezni és videókat csinálni, de egy kamerára mégsem szeretnék beruházni. szerelmes vagyok a p30 pro kamerájába, de az már nagyon drága persze számomra

- kijelző mérete: nem számít

- 128GB/4 vagy 6 GB RAM-osat szeretnék

- az akkumulátor természetesen minél nagyobb, annál jobb, de nem olyan lényeges szempont, tehát olyan 4000 mAH-ra gondoltam


lényegében igazán a kamera és tárhely számít.


max olyan plusz 15 ezret fizetnék érte, ha olyan ötletetetek van, ami túllő a megadott áron.

Xiaomit ne ajánljatok légyszii, nem vagyok oda érte, a kameráik kifejezetten rosszak, legalábbis ebben az árkategóriában, negatív tapasztalatom velük több téren is

Honorokat, Huaweieket nézegettem, de én úgy őszintén annyira elveszek a hatalmas kínálatban, nem látom már át. de bármit ajánlhattok Xiaomin kívül.



2020. aug. 6. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Samsung Galaxy A51!
2020. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%

A Realme X50-et ajánlanám mert szerintem ilyen árkategóriában jelenleg a legjobb a piacon. 4200mAh-es akku, 6,53 colos kijelző, egy piszokjó proci és Ráadásul az 5G-t is támogatja. Lehet hogy először bizonytalan leszel mert ismeretlen a márka de nekem is Realme-m van szóval tapasztalatból mondom hogy nagyon szuper mobilokat gyártanak. Itt van hozzá a link remélem tetszeni fog és hogy tudtam segíteni.


[link]

2020. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi srácok, utána nézek mindkettőnek :)
2020. aug. 8. 15:19
 4/9 anonim válasza:
100%
A51!! ilyen Realme és hasonló kínai.... hagynék
2020. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Csak hogy egy tévhitet eloszlassak.

Lehet hogy találkoztál eggyel aminek rossz volt a kamerája, de alapvetően nagyon jók. Nekem mi note 10 lite van és valami eszméletlen jó képeket csinál. Amúgy alergiás vagyok én is a rossz kamerákra. Ha érdekel küldök képet hogy milyen. És pont 100e környékén van. :)

2020. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: Azért bocsi hogy ajánlottam xiaomit :D
2020. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem :)
2020. szept. 15. 17:36
 8/9 A kérdező kommentje:
huh most nagyon megtetszett a Xiaomi Mi note 10 lite, most úgy tűnik, végül mellette döntök :)
2020. szept. 16. 07:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Na örülök neki :) Majd szólj hogy milyet veszel és hogy hogyan tetszik.
2020. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!