Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Huawei p30 vagy...

Szerintetek a Huawei p30 vagy a p40 (sima, nem pro) a jobb?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék az iránt is, hogy a p30 pro-ra a szoftverfrissítések még mennyi ideig fognak jelentkezni. (pl 3 év után már nem lesz rá frissítés) Értelmes válaszokat kérek! Előre is köszönöm!

2020. aug. 7. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

P30-pro rá jönnek még frissítések, de már elmúlt egy éves. Jó telefon, félre ne érts, csak azért nekem is leesett a tantusz, hogy nem egészen ilyen telot kellett volna vegyek.

P40 pro? Pfujj, hagyj békén vele. Az ízlések elszálltak a fenébe. Plusz no gugli play...

Szép kis színesfém darab....

2020. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


A P40-el az a baj, hogy hiányoznak róla a Google play cuccok, és úgy meg már nem olyan jó! A P30 Próra még jönnek a frissítések, valószínűleg még az Android 11-et meg fogja kapni, de a 12-re már nem mernék megesküdni.

2020. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
P40-en nincs google, P30Pro jó telefon nagyon,m de már több mint 1éves, 3évig biztosa h nem lesz támogatva
2020. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a p40!!!!!!
2020. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Végső döntésem a p40 lett. Igaz, nincsenek rajta Google alkalmazások, de nekem nem annyira fontosak. Viszont az appgalery nevű appon egyre több és több alkalmazás érkezik nap mint nap. Plusz a telefon nemrég jött ki, több frissítésre lehet számítani, mint a p30 pro-nal. A kameráj, a képfrissítesi frekvenciája is jobb és még mondhatnam. Szóval igen, a p40 jobbnak tűnik nekem. És szükségem is lenne már rá, mert ma reggel törtem össze a telom😂
2020. aug. 10. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!