Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olcsó, jó aksival...

Tudnátok olcsó, jó aksival rendelkező, kicsi, hosszú távon is működő androidos telefont ajánlani?

Figyelt kérdés

A mostani Xiaomi redmi 4x-em amit nagyon szerettem, elhasználódott (60 százalékon kikapcsolja magát és teljesen lemerül meg hasonlók). Szeretném lecserélni.


Alapvetően nincsenek egy telefonnal nagy igényeim. Alap dolgokra, néha fileok nézegetésére, amúgy zenehallgatásra, netezésre és néha vlc-vel filemzésre használom (képminőség nem szempont, csak ne akadjon). A zenézés és filemzés miatt jó lenne bővíthető, de 32 gigánál többet más feleslegesnek éreznék. Fontos a jó akkuidő, hogy a 12 órás munkaidő után még töltés nélkül kényelmesen hazaérjek, zenét hallgatva. (A mostanim aksija 4100 mah, ezzel ez megvolt).


Pici kezeim vannak, jó lenne keresztben átérni a képernyőt, ezért keresek picit. A mostani 13,9x6,9 cm, ennél max egy centivel szeretnék nagyobbat, de inkább kisebbet vagy hasonlót.


Előlapi kamera előny, de képminőség egyébként nem szempont.


Márkákból samsung, lenovo, xiaomi (a jó ár miatt különösen) és huawei preferált, de nyitott vagyok.


Max keret 60e ft


Előre is köszönöm mindnekinek a segíséget


2020. aug. 7. 20:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ASUS ZenFone Max M1 ZB555KL Mobiltelefon

Honor 8 32GB Mobiltelefon

Samsung Galaxy A20e 32GB Dual A202 Mobiltelefon


Ezeket nézegettem eddig. Első kettőnek a márkája és az ára, utóbbinak az aksija nem győzött még meg.

2020. aug. 7. 21:01
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem mai darabok, de az Asus és a Honor is megbízható.
2020. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alex Fly ***** válasza:
71%
Ha csak ennyi a gondod, akkor tudd: a Honor az a Huawei almárkája (ahogy a Xiaominak a Redmi)...
2020. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, köszönöm. Esetleg ezeken kívül más tippek, amiknek érdemes lehet utána járnom?
2020. aug. 8. 01:47
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Redmi Note 8 Pro
2020. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Huaweit nem ajánlom, 2 éves sincs a telefonom és haldoklik :( legközelebbi telefonom xiaomi lesz, szintén én sem szeretek több százezreket költeni a telefonra 50ezer ftért vettem a huaweim aki épphogy kibirt 1 évet
2020. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alex Fly ***** válasza:
20%
@6: nem azért "haldoklik" a 2 éves telefonod, mert Huawei, hanem azért, mert 50000 forintért megkaptad...
2020. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Blackview Bv 6000. 60 ezer forint környèkèn van most az àra. Az akksi kb 3 napig kitart,normàl hasznàlattal.
2020. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
#7 tesómnak a 40ezeres xiaomija ami már 4 éves még mindig bírja és semmi baja
2020. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éves sincs a Xiaomi telefonom, de már haldoklik. Azért imádkozok, hogy bírja még ki egy hónapig, utána veszek egy normális márkától.
2020. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!