Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olcsó, jó aksival...

Tudnátok olcsó, jó aksival rendelkező, kicsi, hosszú távon is működő androidos telefont ajánlani?

Figyelt kérdés

A mostani Xiaomi redmi 4x-em amit nagyon szerettem, elhasználódott (60 százalékon kikapcsolja magát és teljesen lemerül meg hasonlók). Szeretném lecserélni.


Alapvetően nincsenek egy telefonnal nagy igényeim. Alap dolgokra, néha fileok nézegetésére, amúgy zenehallgatásra, netezésre és néha vlc-vel filemzésre használom (képminőség nem szempont, csak ne akadjon). A zenézés és filemzés miatt jó lenne bővíthető, de 32 gigánál többet más feleslegesnek éreznék. Fontos a jó akkuidő, hogy a 12 órás munkaidő után még töltés nélkül kényelmesen hazaérjek, zenét hallgatva. (A mostanim aksija 4100 mah, ezzel ez megvolt).


Pici kezeim vannak, jó lenne keresztben átérni a képernyőt, ezért keresek picit. A mostani 13,9x6,9 cm, ennél max egy centivel szeretnék nagyobbat, de inkább kisebbet vagy hasonlót.


Előlapi kamera előny, de képminőség egyébként nem szempont.


Márkákból samsung, lenovo, xiaomi (a jó ár miatt különösen) és huawei preferált, de nyitott vagyok.


Max keret 60e ft


Előre is köszönöm mindnekinek a segíséget


2020. aug. 7. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 pontosan milyen xiaomid van?
2020. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Alex Fly ***** válasza:
Látom, nem értitek: ezért a pénzért ennyit kapsz. Már rég elmúltak azok az idők, amikor 50000-ért felsőkategóriás telefont kaptál: ma ez a belépőszint alja. Mindegyik gyártónál.
2020. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#12 én nem akarok több százezres csodatelefont mert kb telefonálásra, smsezésre meg messenger,viber amire használom. Mindig is olcsón vettem telefonokat mert minek nekem egy méregdrága? Mégis mindegyik kibírt többet mint 2 év, sőt a legtöbbnek semmi baja nem volt csak x év után már én akartam lecserélni.
2020. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!