Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone probléma két napja...

Iphone probléma két napja jelentkezett egy olyan probléma,hogy a telefonom a semmiből elsötétül,mintha kikapcsolna és utána az apple logot mutatja.Nem reagál semmire elsötétül és kezdődik elölről.Aztán gondol egyet magától "bekapcsol".Akksi probléma?

Figyelt kérdés

Elviszem szervízbe nyilván, csak esetleg valaki találkozott már ilyennel?

Mert ismerősöm szerint akksi baja lesz,de igazából semmilyen előjele nem volt,pl nem merült gyorsan a telefonom



2020. aug. 8. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

újraindul.

lehet akár akksi probléma is.

a beállítások -› Akkumulátor részben nézd meg nem zabálja-e valami az akkut.


De az is lehet, hogy csak megbolondult és kellene neki egy teljes újratelepítés, gyári visszaállítás.

Javaslom ments le róla mindent és számítógéppel csinálj rajta egy gyári visszaállítást!

a beállításokat ne tedd vissza amikor felajálja! Előfordulhat hogy ha a biztonsági mentésből visszaállíot a beállításokat akkor a hiba is újra jelentkezik a friss rendszeren is.


ha a gyári visszaállítás nem oldja meg akkor szerviz.

2020. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen tegnapelőtt este már ez volt a terv az újrarakás. Most jelenleg használhatatlan a telefon folyamatosan az apple logot mutatja már lassan egy órája😅..köszi a válaszod
2020. aug. 8. 18:41
 3/14 anonim ***** válasza:

húha, akkor próbáld ezeket:


[link]

2020. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2020. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja és ha így beragadt bootolás közben akkor az valszeg nem akku probléma.
2020. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Lehet érdemesebb lenne megmutatni egy szervizben is, lehet van valami hardveres gond.
2020. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
már rajta vagyok,az a baj hogy utánanéztem másnak is volt ilyen baja és tiszta kálváriát írt le..szervízben azt mondták akksi cserélték aztán fél nap múlva újra ez volt. Most ha szervízbe viszem és nekem is ezt mondják akkor nyilván kételyeim lesznek,most megpróbálom a frissítést és reménykedek. Csak elég bosszantó hogy a telefon csak januárban lesz két éves az akksi állapota is jó..és erre ez történik, hogy mi okból, nem tudom
2020. aug. 8. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem akku probléma. 2 éves akksinak nem lehet baja ha eddig kibírta. Ha gyári hibás lenne már pár hónap után összeesett volna.


húzd újra és ne tegyél vissza semmiféle mentést!

2020. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az akksikat ~2 évente szokták cseréltetni, mert addigra már annyit csökken a kapacitásuk, hogy többet kell tölteni napközben.

Tény, hogyha gyári hibás lenne, az hamarabb kijött volna rajta. Na de időközben nem hibásodhat meg? Murphy törvénye szerint is „ami elromolhat, az el is romlik”.

És így legalább biztosra is tudsz menni, hogy mi a gond a telefonoddal, mert elmondják.

2020. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
na lányként én kevés vagyok ehhez :D valamit csináltam ituneson keresztül gépen,frissítettem, most odáig eljutott hogy folyamatos töltöttség mellet is az akku jelet mutatja pirosan de nem reagál még mindig semmire. Azért köszi neked/nektek :D ,majd két hét múlva megnézetem, sajnos azelőtt munka miatt offos.
2020. aug. 8. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!