Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max 7-8, esetleg 9 cm magas...

Max 7-8, esetleg 9 cm magas okostelefonok kaphatóak még 2020-ban? Vagy már minden gyártónál az óriás dínók dominálnak?

Figyelt kérdés
Teljes mobil magasság, nem képernyő átmérő!

2020. aug. 9. 12:45
 1/3 anonim válasza:
100%
Szép is lenne... én is utálom, hogy ekkorák, de amikor utoljára néztük a boltban, a legkisebb is nagy volt (nekem legalábbis). Most is egy nekem qrva nagynak számító telefonom van. Telefonokban elvan, nem csinálok rajta semmit, csak telefonálok, mert megfogni is pocsék.
2020. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

A legkisebb telefon amit úgy megéri megvenni az új SE, vagy használtan egy 7/8.

Nekem egy teljesképernyős régi SE lenne a tökéletes telefon, az iPhone 12 már elméletileg arra halad. Kisebb mint az új SE, de még nagyobb mint a régi SE

2020. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen már 5 éve sem volt, legfeljebb noname kínai.
2020. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!