Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonosok tudnátok...

Huawei telefonosok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A Huawei beállításnál a "build-szám" szövegre nyomtam nem egyszer. Majd kiadta hogy írjam be a jelszavam. Beírtam. Majd mostmár ha rányomok a szövegre kiírja hogy "ön fejlesztő". Ez mégis mit jelent?

Igazából pusztaa kiváncsiság vezértelt. Mivel az Android fejlesztők mindig elrejtenek valamit így rálestem hátha tálálok valamit. És eezt találtam



2020. aug. 9. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Használhatod a "Fejlesztői beállítások" menüpontot. 😄
2020. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez egyébként nem lenne elérhető?
2020. aug. 9. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Azért van alapból rejtve minden telefonon.
2020. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "Fejlesztői beállítások" opció alapból el van rejtve, mert egy mezei felhasználónak nem feltétlenül ajánlott benne "turkálni" ha nem tudja, mit csinál.


Az előhozásához a BUILD számot kell "nyomogatni" (Azt hiszem 7-szer egymás után)

2020. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Háth jó. Köszönöm a választ. Ahogy néztem tényleg nem csodálom hogy elvan rejtve😦
2020. aug. 10. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!