Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet olyat csinálni Okos...

Lehet olyat csinálni Okos Telefonon (Huawei P8 Lite-on), hogy zenére szeretnék elaludni, de nem szeretném, hogy egész éjjel fusson, azaz x idő után leállítja magától és kilép a lejátszóból?

Figyelt kérdés
Az is opció lehet, hogy be lehetne állítani, hogy a telefon mondjuk 22:30-tól kikapcsol 6:00-ig. Ezt a változatot is szívesen fogadom, de jobban örülnék egy nem kikapcsolós módszernek.

2020. aug. 7. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Huawei van, de a gyári zenelejátszóban ez a funkció bele van építve.

Lehet, hogy neked a zenelejátszó egy régebbi változata van, frissítsd az AppGallery-ből (ha rajta van a telefonodon), ha nem akkor innen töltsd le:

[link]


Ezután, ha megnyitod, akkor beállítások--> időzítő.

2020. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos amit linkeltél, én nem tudom letölteni. Ha a letöltés ikonra kattintok, akkor mintha frissítené az oldalt vagy pedig egy reklámot dob fel.

"Huawei Music" alkalmazást pedig olyan logóval, ami a linken látható, én nem találtam Play áruházban.


Van további ötleted?

2020. aug. 14. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az AppGallery-ből kell letöltened.
2020. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2020. aug. 15. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2020. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!