Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok valamit csinálni vagy...

Tudok valamit csinálni vagy vigyem inkább szerelőhöz?

Figyelt kérdés
A Telefonom kb. tegnap óta nem működik. Iphone 11 mert nem ment egy alkalmazás és ki a akartam kapcsolni a telefonom de ki dobta a lehetőséget hogy kikapcsoljam de rögtön el is tűnt és azóta nem tudok bele menni semilyen alkalmazásba és még a Siri sem tudja megnyitni próbáltam töltőre is rakni de úgy sem működik. De nem lehet lefagyva mert akkor nem működne semmi. De ha az óra csörög kitudom kapcsolni vagy ha valaki hív feltudom venni.

2020. aug. 9. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyomj egy factory resetet, valószínűleg segít.
2020. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is ugyan ezt tudom javasolni, előtte meg egy biztonsági mentést ha képes rá.
2020. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:

Mindezek előtt én megpróbálkoznék egy újraindítással.

Még mielőtt emlékeztetnél: tudom hogy nem lehet kikapcsolni. De azt megvárhatod, amíg lemerül annyira, hogy magától kikapcsoljon...

2020. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Add nekem!!!
2020. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyomd hosszan a bekapcsoló gombot
2020. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!