Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik csúcskategóriás telefont...

Akik csúcskategóriás telefont vettek: mennyi időnként cserélitek?

Figyelt kérdés
Tehát vannak, akik 1-2 év után kisebb ráfizetéssel becserélik az új csúcstelefonra, illetve vannak, akik megveszik, és használják addig, amíg már valamiért nem felel meg nekik. Te melyik csoportba tartozol és miért?

2020. aug. 10. 16:33
A kérdező szavazást indított:
~1 évente cserélem, minimális ráfizetésért mindig a legújabb telefonom van
~2-3 évente cserélem, amikor még viszonylag jól eladható
Addig használom, amíg megfelelő számomra, aztán veszek másikat
Egyéb
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy amíg minden app, amit használok támogatja, és a telefonnak nincsenek komolyabb problémái, addig használom, hisz felesleges lenne a csere még.
2020. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mán' 20 éve megvan a csúcskategórijás nokijám, sznékkel meg számológíppel és eddig semmi baja!
2020. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Vígülis igazad van, mert valamikor a nokilya is nagy névnek számított a pilyacon!

2020. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Énnekem almás nokijám van, a legújabb!
2020. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stark2000 ***** válasza:
100%
Én általában addig nyúzom amíg meg nem pusztulnak. 4 éve vettem egy LG G4-et, amit 3 év után sajnos leejtettem és betört a kijelző elég csúnyán, sok helyen hiányzik is konkrétan az üveg. Jelenleg a garázsomban teszi szolgálatait állandó töltés mellett (már nem jó az aksi, töltés nélkül kikapcsol 50% alatt, illetve hidegben sem működik töltő nélkül), és rádió/spotify hallgatására használom amikor épp kint vagyok. Azóta van egy P20-am, valószínű ő is hasonló sorsra fog jutni ha történne vele valami.
2020. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon drágát nem érdemes venni. Egyszer vettem egy csúcskategóriás telefont, három év után úgy tönkrement...

Nemrég vettem egy középkategóriás telefont, az négy évig bírta. Van amiből megéri drágát venni, de az nem ez.

2020. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!