Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Küldtem valakinek a messengere...

Küldtem valakinek a messengeren üzenetet több,mint egy napja. Üres karika van mellette. Letiltott az illetö ? Vagy nem olvasta ? Nem értem az okát, egy hete úgy váltunk ek, hogy majd jelentkezünk ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
8 Mondom, hogy így van. Nem csekély ha egy "jóakaród" jó ismerőse az FB alkalmazásában áll. Csak ennyi kell hozzá nem több. Mint ahogy ahhoz is, hogy valaki lássa, hogy ki kinek az oldalát nézte meg és tiltsa úgy, hogy az illetők nem beszélnek.
2020. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Van olyan lehetőség is, hogy amennyiben van okosórája, és ott olvasta el, akkor sincs "olvasta" visszaigazolás.
2020. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Azóta írt a hölgy, a netje nem volt a helyzet magaslatán és vendégek voltak nála.

Köszi mindenkinek, kicsit megijedtem, hogy talán megbántottam valamivel..

2020. aug. 10. 21:31
 14/15 anonim válasza:

#11

Azt hogy lehet megnézni, hogy ki nézte meg az oldalát?

2020. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%
#13 Na látod, csak igazam lett! ☺
2020. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!