Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A beállításokban a "Gyári...

A beállításokban a "Gyári adatok visszaállítása" az ugyanaz, mint a gyökérmenüben /úgy tudom így hívják/ a "Factory mode"?

Figyelt kérdés

Már sok felesleges dolog van a telefonomon és szeretném teljesen visszaállítani.

Meg van rajta egy malware /aiboo.cc/ is, amitől nem tudok megszabadulni, mert a WirelessUpdate nevű rendszerappba épült be. Így ettől is meg tudnék válni?



2020. aug. 11. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Hard Resetre gondolsz. Van olyan telefon típus, ahol ugyan azt hajtja végre és olyan is létezik, ahol nem teljesen egyezik a kettő.
2020. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nem is ezen van a hangsúly szerintem, hanem előbb kijelentkezel a Google-fiókból vagy nem.

Ha nem jelentkezel ki, akkor reset után kérni fogja a jelszót (lopásvédelem), egyúttal szinkronizálgat is dolgokat a fiókból.

Ha kijelentkezel, akkor teljesen gyári állapotba fog kerülni a telefon, már amíg nem lépsz be ismét a fiókba.

2020. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!