Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 jó vétel 175.000...

IPhone 14 jó vétel 175.000 forintért 89% aksival?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Viszonylag
ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem rossz.
ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Dehogy jó!

89 százalékos az akkumulátor, ami instant akksicserét von maga után.


Azt a pénzt, amit belefektetsz abba a használt 11-esbe, költhetnéd inkább egy zsír új 12-esre, ami tiptopp állapotban van, és te leszel az első tulaja. Nem tudom, hogy mekkora tárhelyre van szükséged, de itt vannak:

[link]

ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Aktív Szál ***** válasza:
17%
Az ár nem rossz, de a 89%-os akku kicsit gyenge. A 14-es egy másfél éve kiadott telefon, márpedig így lenyúzni egy akkut másfél év alatt azt jelenti, hogy napi kétszer töltötték a telót.
ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Annyiért már új telefont veszek
ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Inkább nézz iPhone 13-at, mert a műholdas híváson (ami Magyarországon nem is működik), meg a kicsit jobb főkamerán kívül semmi különbség, mert ugyan az a CPU, RAM, GPU, minden.


Hardverapron pl. akadnak új példányok is, kedvező áron.

[link]


[link]


Vagy keveset használt.

[link]

ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
13-ba csak 4gb ram van ami elvileg már sokszor újratölti, bezárja az alkalmazásokat ha kis időre is ott hagyom tehát azt ezért nem fogom megvenni. A 14 már 6gb ramos. 12 Pro Max lenne olcsóbban de az meg a szoftver támogatás miatt lesz problémás meg persze a 13 széria is rövidebb ideig lesz támogatott.
ápr. 26. 19:08
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Ez jogos, RAM-ot benéztem.


Akkor esetleg még egy kis pluszt dobj hozzá és egy jobb akku allapotúra csapj le. Sokat számítana a tartósságán.

ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Drága, ennyiért új Androidos mobilt is vehetsz.
ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 varadiur ***** válasza:
100%
Szerintem annyiért drága. Szétnéztem egy használt cikkes oldalon, 170.000 Forintért árulnak 3 hónap garanciával hasonló kaliberű 14-et, de magánszemélyektől is van olcsóbban jobb.
ápr. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!