Samsung vs Iphone ?

Figyelt kérdés

Eddig samsung telefonom volt nem is tudom hány éve, most okosórát akartam venni, vártam a galaxy 3at , múlthéten meg is volt a bejelentés.... ellenben amit kiadtak az szégyen, félkész óra , ami a lényeg lenne engedélyezve csak koreában van (márciusra várják az engedélyeket, de az előző okosóra is az engedélyekre vár még csak :D ) , amivel nem vagyok kisegítve, ellenben ez az árában nem igazán tükröződik, tekintve 160 körül van így is. A másik amiben gondolkozok veszek apple smartwatchot , de az meg csak apple telefonnal működik, szóval akkor vennék telefont is. Az apple okosóráján ellenben még nincs és az újon se lesz vérnyomásmérés , viszont ekg már stabilan van. Az ötlet itt az lenne, veszek egy iphone 12t meg (attól függően milyen lesz a 6 os watch ) egy 5 ös vagy 6 os órát és ha kijön egy olyan óra az appletől ami vérnyomást tud mérni akkor a régebbit eladom és megveszem az újat.


Ti mit választanátok? Várnátok a samsungra , hogy kijön vagy sem az alkalmazásuk (addigra kb új okosóra is kijön) vagy egy applet vennétek ? - nyilván még az is idejátszik, hogy az apple jobban tartja az árát ha eladásra kerül a sor.


2020. aug. 13. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Samsung 2.5 èv alatt 2x volt szervizben, most mar be se kapcsol, a napokban Applere csereltem, mintha egy Porschera váltottam volna.


A Samu nekem 2 Android frissitest adott, az Apple elvileg minimum 5 fog.

2020. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Apple igaz csak sajat eszkozeit engedelyezi, de azt amit az Apple az premium, tehat at valoban egy korrekt eszkoz lesz.


Nekem a Samsung 2 ev utan irtozatosan belasult, foleg bekapcsolas utan...lehet ez egyéni probléma volt, nem tudom.


Az Apple termékek ára lassan esik, tehát jobban jársz vele. Meg az Apple órával és telefonnal fizetni is tudsz Apple pay

2020. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen ezeket amiket írtok, pont ezek miatt kezd az apple felé billenni a mérleg, illetve most ezzel hogy túlárazva adnak valamit ami ebben a formájában ötödét se éri az árának egy kicsit elvágták nálam magukat. És megnézve hogy egy samsung galaxy watch 3 óra 160 egy apple órát is kapok annyiért. Telefon valóban kicsit drágább , de ha a top modellt hasonlítom a toppal, ott sincs különbség sok. Viszont apple stabilabb és ez teljesen igaz, hogy kb belassulnak a samsungok mint a fene , egy samsung telefonom se bírta tovább 2 évnél, mind elromlott. Ezért is gondolkozok nagyon erősen egy váltáson.
2020. aug. 13. 11:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb távon az Apple az olcsóbb, hisz ez legalább 5 évig telefon marad.
2020. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért 5 évig nem tervezem használni, viszont itt jön képbe a másik dolog amit írtam, hogy jobban tartja az értékét . Ergo nem negyedáron tudom eladni ha arra kerülne a sor (tapasztalatom ezzel még nincs, tekintve az összes samsung telefonom felmondta a szolgálatot 2 év után, nem is tudom milyen egy telefont 5 évig használni :D )
2020. aug. 13. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Az iPhone 7 még mindig 100 ezer Ft felett kapható, pedig 4 éves telefon. És ráadásul ez a 32 gb tárhelyű ára. Van ennél nagyobb is.
2020. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5


Ár-érték arányban is az Apple nyer, lassan kezdik belátni, én is beláttam. Az IPhone SE 2 pedig az iPhone 11-es chipjével nyomja, ez jó gesztus volt az Almásoktól.


Think different.

2020. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7 " Think different " :DD


egy 5 éves design-t adtak el újra az a13 procival.. Múltkor nézegettem, egy bohóc aki azt megveszi, akkor már egy használt xs..


Én nem vagyok apple ellenes, de semmi innováció nincs már az applenél, ios se olyan atom biztos, mint volt. Nagyon jó telefonokat csinálnak, prémium áron.


Pl a sima 11-be ips kijelzőt rakni elég gyász dolog volt, a 11 pro-k nagyon jók, de annyit nem adnék egy telefonért sem, legyen az androidos vagy apple-ös..



Kérdező, kérdésedből tekinte, te a top samsungok közül akarnál válogatni, pl note 20, s20 stb vs iphoneok. Ilyen esetben én is lehet inkább iphone felé nézelődnék.

2020. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Effektíve okosórát keresnék és ebből samsung vagy apple terméket, a telefon nyilván úgy jön ide , hogy ha applet szeretnék az csak iphoneval működik . A samsung galaxy watch 3 ban meg csalódtam , "márciusra várják a jóváhagyást" és ha nem jön megvettem 160 ezerért egy olyan okosórát amit egy 20 ezer forintos is tud ?
2020. aug. 13. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:
ezesetben iphone + apple watch
2020. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!