Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez elég durva, nem?

Ez elég durva, nem?

Figyelt kérdés

A telefonom lemerult utkozben, mire hazaerek feltoltom, bekapcsolom.


A Google irt: Milyen velemenye volt ... a helyen ertekelje. Tudta jol hol vasaroltam, multkor a plazan belul is tudta hova mentem be...


A Google miert szaglaszik ennyire?


2020. aug. 13. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Ez a dolga, jól teszi
Engem is zavar
26 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

amikor regisztráltad a google fiókot akkor bepipáltad az "Elfogadom a(z).... " kezdetű dolgokat igaz?

na akkor ott tessék körülnézni és elolvasni hogy mit fogadtál el!

2020. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

/1


Az ismerosom mondta, hogy a munkahelyi targyalasra be se vihetik.

2020. aug. 13. 14:14
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha kikapcsolod a helymeghatározást, akkor nem tudja hol vagy, max ip ből, akkor nem fog tudni ilyen pontos üzeneteket küldeni.
2020. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Látom sokan pipálgatnak “ez a dolga” ha lesz a jovoben chip erre is tapsikolni fogtok?
2020. aug. 13. 14:16
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

én azért azt pipáltam, mert az áll közelebb a véleményemhez.

azt nem gondolom hogy jól teszi.

2020. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Alex Fly ***** válasza:
89%

@3: nem IP-ből, ami erre alkalmatlan, hanem a cellainformációkból...

És azért, mert ez a dolga. Az általad elfogadott szolgáltatási szerződésben le is van írva, milyen adatokat gyűjt és azt mire használja. Nem értem, miért kell meglepődni azon, hogy teljesíti a szerződés ráeső részét...

2020. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez könnyen orvosolható kedves kérdező. Dobj ki minden modern elektromos készüléket, vonulj ki a civilizációból valami hegyi erdei viskóba, és ott mind ettől mentesen élhetsz. De gyorsan még mielőtt a gonosz vezetői a világnak kitalálják hogy becsippelnek.
2020. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

"ha lesz a jovoben chip erre is tapsikolni fogtok?"


Pontosan. Ideje lenne már, a technológia adott.

2020. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem simán csak kapcsold ki a helymeghatározást, és kész. Fölösleges ez az egész stressz ezen. Ha a Google annyira tudni akarja, hogy hol vagy, akkor tudni is fogja :)

2020. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég általános dolog manapság, mivel a személyre szabott reklámokból jóval több bevétel nyerhető mintha random hirdetésekkel bombáznának. Szóval az alapján hogy milyen helyekre jársz, milyen oldalakat látogatsz, milyen keresőszavakat használsz, a rendszer próbál olyan hirdetéseket válogatni neked, amik nagyobb eséllyel érdekelhetnek.
2020. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!