Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez elég durva, nem?

Ez elég durva, nem?

Figyelt kérdés

A telefonom lemerult utkozben, mire hazaerek feltoltom, bekapcsolom.


A Google irt: Milyen velemenye volt ... a helyen ertekelje. Tudta jol hol vasaroltam, multkor a plazan belul is tudta hova mentem be...


A Google miert szaglaszik ennyire?


2020. aug. 13. 14:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%
Tudod mi a durva? Baratnommel eloben beszelgetunk a mutragyarol es 2 perc mulva mutragyahirdetesek lepik el a telefonunkat..
2020. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Első osztályú éttermet csak első osztályú vendégeknek érdemes csinálni. Ugyanez igaz a Google-ra is. Félanalfabéta egységsugarú kipipál mindent, csak essünk már túl a regisztráción, és meg sem nézi mit jelölt be, aztán meg ajvékol.


Tételesen mindent beállíthat a falhasználó, mit naplózzon, mit ne. Nekem például a helyelőzmények naplózása be van kapcsolva. Még jól jöhet. Fejből például meg nem mondanám hol voltam két hónapja, mettől meddig, percre pontosan.

Épp így elmenti a telefonnak valaha adott összes hangparancsot is.

Mókás volt visszahallgatni, mert akadtak olyan szövegek (navigációnál) hogy "Centrál színhá...fogjátok már be hátul, mert ez a sz_r nem az én szövegemet értelmezi, hanem benneteket B+.."

De a google és youtube keresések is el vannak mentve. Szóval csak óvatosan azzal is, nem véletlenül van kitalálva a böngészőkre az inkognito mód.

2020. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Alex Fly ***** válasza:
@16: a "megbízom benne" nem ugyanaz, mint ha pontosan tudod, milyen adatokat hova továbbít...
2020. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

#21


Erről is tudok. Ment a zöld

2020. aug. 13. 16:46
 25/30 anonim ***** válasza:

én még mindig azt mondom, nem védve a fentebb említett céget, cégeket, hogy ti felhasználók szerződés kötöttetek velük és elfogadtátok a szerződés részleteit. Tettetek egy jognyilatkozatot ami alapján a google és a többiek gond nélkül tehetik azt amit.

Ha nem tetszik, hogy "figyelnek" akkor nem kellett volna regelni. Át kell menni a szomszéd faluba biciklivel csajozni ahogy régen is csináltuk, nem a whatsappon kell küldözgetni a farkas képeket :D

2020. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#25


Ne “Zsótival” keveri össze nincs whatsappom és ha lenne is, gondolkodni tudnék. 🐺

2020. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
2020. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"gondolkodni tudnék"

aha... nem

2020. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Alex Fly ***** válasza:
2020. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

:28


Ne magadból indulj ki pubi, ha te is olyan vagy mint a wolf képes az te vagy, nem mindenki olyan mint te.

2020. aug. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!