Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonon hol lehet...

Huawei telefonon hol lehet beállítani, hogy a középső "gomb" ne kilépjen az alkalmazásból csak vissza egy lapot?

Figyelt kérdés
Eddig így használtam de valamit elnyomtam és azóta megbolondult és az idegeimre megy teljesen. heeelp

2020. aug. 13. 21:40
 1/4 butt válasza:

Én telóm angolul van de azért megpróbálom lefordítani : beállítások -> navigácios gombok.

Ha így se sikerul akkor van egy alkalmazás a simple control azzal te álítod be hogy milyen legyen.

2020. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Középső (kerek) gomb visszalépéshez?


Arra a háromszög való, nem?

2020. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen típusú telefonod van? Mert ez típus válogatja, de úgy ahogy az előző mondta a navigációs gomboknál tudod ezt megtenni, ha ott nincs erre opció akkor sehogy sem.
2020. aug. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam közben, köszi szépen azért a válaszokat! :D
2020. aug. 16. 10:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!