Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az milyen dolog, hogy értékele...

Kedves Vezető kérdése:

Az milyen dolog, hogy értékelek egy 52 ezer Ft ért vásárolt telefont a MediaMarktban, 2 hónap múlva felnyomják az árát 70 ezerre, és az értékelés marad? (módosítani, törölni nem lehet)

Figyelt kérdés

Az akkori értékelésem az akkori ár érték aránytól szólt.

Ez olyan mintha félrevezetnék az embereket, mert 70 re már mást írtam volna/meg se vettem volna.

"Hülye azért nem vagyok" :)

[link]


Módosítani nem tudom, kiírtam egy újat, ami az új árhoz illik, jött az e mail , hogy megjelent, de Én csak a 2 hó ezelőttit látom, amit az 52 ezresre írtam.



máj. 1. 22:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
52%
NEKIK is kell MONEYY BRO !!
máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaja :), de mégiscsak Én véleményeztem egy 52 ezres telefont, az ár érték arányra kihegyezve, ez így 70 nél már totál nem releváns.

Ez olyan mintha félrevezetném az embereket. Igazából ajánlottam volna valakinek, akkor tűnt fel.

Nem dőlök a kardomba, csak na..

Nézem, látom..

Érted.. wtf..

máj. 1. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Na már most az nem egyértelmű, hogy tényleg ár-érték alapján ment az értékelés, vagy csak Te gondoltad úgy? Mi van, ha csak egy általános véleményre gondoltak a telefonról, mennyire szimpi, mennyire tartod jónak?


Viszont 18 ezer Ft különbség sehogy nem sok egy okostelefonért, magas árkategóriában észrevehetetlen lenne, 70 ezer Ft-ig pedig hardveresen nagyon minimális az érdemi különbség!

máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem elég egyértelmű.

Ki is van emelve, hogy ár érték arány. Egy 52 ezer ft os 8GB Ram os telefont véleményeztem.

Pusztán jófej akartam lenni, elég részletesen leírtam, hogy 52 ért nem igazán találsz hasonlót amiket említettem.

máj. 2. 00:52
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen normális dolog. Vagy megszabnál egy összeghatárt, ami alatt/fölött az árra célzó kommenteket törlik, hiába hasznos a többi információ? Ez teljesen nonszensz. Egyszerűen oda kellett volna írni az árat, amikor az ár/érték arányt emlegetted, vagy egyáltalán nem szóba hozni. Láttam már több durva drágulást is.
máj. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

"Az akkori értékelésem az akkori ár érték aránytól szólt"

Pontosan ezért nem ér semmit az árértékarány kifejezés!

Ez egy teljesen szubjektív dolog, mindenkinél más jelent. Neked a 70 ezres ár már nem jó ár-érték arány annál a telefonnál, mig másnak meg a 600ezres ájfón tök jó árértékarány.

máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egy 52 ezer Ft os új, MediaMarktos telefont értékeltem, ami 8GB Ram al rendelkezik, elfutnak rajta a játékok.. Hezitáltam is a vásárlásnál, hogy lehet e egy olcsó, belépő Gamer teló ennyiért, mert 70 ért már akkor os volt hasonló.

70 ezerért ez alap volt akkor is.

Ma inkább ezt ajánlanám:

[link]


De az 1-el jobb Motorola is olcsóbb, mint 70:

[link]


A Motog23 at a világon mindenhol az ár érték arányra kihegyezve értékelték, pl Pakisztán:

[link]


Ez a telefon Ma, nem ér 70 ezret, és ahogy elnézem a legtöbb üzletükben nincs is. Vásárlók megtévesztése, továbbá jól megvoltunk azzal a tudattal évtizedekig, hogy egy telefon hónapok múlva nem drágább lesz egy 20 assal, hanem olcsóbb.

Aki akarja, ért, aki nem, meg ne akarja érteni.

máj. 2. 11:02
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Mindegyik szemétbe való, hogy őszinte legyek.
máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Népszavazásra aláírást fogok gyűjteni a Moszkva téren a hétvégén azért hogy ha egy terméket értékel valaki a neten, onnantól kezdve csak lefelé mehessen az ára! Alaptörvénybe rakatjuk!
máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Annyit elértem a supporttal, hogy olcsóbb lett kicsit.

Mindent az igazságért! :)

máj. 3. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!