Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem egy vicc a...

Csak szerintem egy vicc a telenor telefon biztosítás?

Figyelt kérdés

Ti kötöttetek?


[link]



2020. aug. 14. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kötök biztosítást egy nyamvadt telefonra.

Vigyázok rá tok + üveg azt annyi.

2020. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Mire gondolsz? EZ nem vicc.

Te választod, önként, ha elolvasod az ASZF-et, megismerted a feltételeket, és elfogadod, akkor fizetsz, ennyi. És ha bekövetkezik a káresemény, akkor pedig helytállnak a feltételek szerint.

Az a vicces, hogy 100 emberből talán egy olvassa el miért fizet egyáltalán. Aztán pedig megy a hőbörgés ha másképp mennek a dolgon mint ahogyan képzelte.

Én pl. külföldön vásároltam, Kanadában fényképezőt. Plusz pénzért lehetett hozzá kapni plusz garanciaidőt. Elolvastam a feltételeket, és úgy láttam hogy ez nekem kedvező. Majd' 3 év múlva bekrepált a masina, itthon Magyarországon. Számla elő, a rajta lévő számot felhívtam, és nem részletezem, nem volt egyszerű, sok telefon és email váltás árán, de végül megoldották a dolgot. Mert a feltételek teljesültek.

Amikor az asszonynak egy marha drága telót vettem, én is kötöttem rá biztosítást.

Aztán másfél hét múlva lemondtam. Ennyi.

2020. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Kerdezo, mondd melyik resze a biztositasi ajanlatnak a 'vicc'?


Nem lehet, hogy egyszeruen csak nem erted a felteteleket?

2020. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy fizetsz pl havonta 4990 Ft-ot, tegyük fel eltelik 1.5 év (18 hó) 4990*18=89820 Ft, lesz valami baja a telefonodnak és fizethetsz még 39000 Ft-ot azaz összesen 128820 Ft-ot.


Lesz valami baja a telódnak Samsung szervizben ugye vastagon fog a ceruza, de lehet, hogy máshol olcsóbban megcsinálnák és mondjuk az egész költséged mondjuk 80ezer lenne...

2020. aug. 14. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"de lehet, hogy máshol olcsóbban megcsinálnák "

Ja, tipikus magyar mentalitás, Móriczka megjavítja a sufniban fázisceruzával meg kombinált fogóval.

Ez nem rólad szól. Annak van ez a biztosítás, aki meg tudja és meg akarja fizetni, nem szól se többről, se kavasebbről.

2020. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
A biztosítás nem azért létezik, hogy te nyugodtabban élhess. Ez egy üzleti vállakozás, ami arra törekszik, hogy a kiadásai jóval kisebbek legyenek, mint a bevételei.
2020. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vagy elnézted a díjat vagy ez egy igen extrás biztosítás. Van havi 1000 Ft-ért is készülékbiztosítás.

Egy 250ezer+ forintos készüléknél megérheti. Térít leejtésre, elhagyásra vagy lopásra is.

2020. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7es a telefon értékéhez igazodik a biztosítási díj és az önrész is. 250000+os telefoné kb. 2500Ft a havidíj önrész pedig 39000ft.

Nekem egy 1890/23000 3 hetesen tört most jól jártam.

Amúgy max 1 évig érdemes fizetni a biztosítást.

2021. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!