Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MediaMarkt biztositás?

MediaMarkt biztositás?

Figyelt kérdés

Röviden: A Mediában vettem a telefonomat kicsivel több, mint másfél éve (Sony Xperia XA2 Ultra). Kötöttem rá kiterjesztett biztositást. Pár hete elejtettem és befolyt a képernyő (tudjátok azok a szines csikok össze-vissza xD) és felhivtuk először az üzletet, ahol vásároltuk a telefont, ahol mondták, hogy a biztositót kell hivni. Felhivtuk a biztositot, ahol ugyebár annyit mondtak, hogy "küldenek egy futárt" a telefonért (igazából a postás jött érte XD) és ha megéri nekik, hogy megjavitsák, akkor természetesen megjavitják, de ha nem, akkor viszont küldenek nekem egy adott értékü kupont, amit levásárolhatok (amit kicsit reálisabbnak tartok, mivel alapból nem csak annyi problémája volt a telefonnak.)


A valódi kérdésem az lenne, hogy mekkora értékü lehet körülbelül az a kupon? --> ha a telefon a vásárlás idején 140000 Ft volt és mondták, hogy azóta biztosan "csökkent" az értéke és ennek megfelelően kapom a kupont. :)



2020. máj. 5. 23:24
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

70-80ezret minimum kellene adniuk


bar igy ranezegetve felszinesen a puszta adatai alapjan nem tudom miert volt ilyen draga... persze hivatalos garis helyen ebbol nem indulhatnak ki hogy hasznaltan mennyire ertekes...

2020. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ☺️
2020. máj. 6. 13:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül 54000 Ft-ot kaptam csereszelvény formájában.
2020. máj. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!