Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig működik egy iphone5s?

Meddig működik egy iphone5s?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 5s-em és arra lennék kiváncsi kinek mi a tapasztalata,meddig működött a telefon/hanyadik éve használjátok?

2020. aug. 14. 10:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez foleg azert erdekelne mert valoszinuleg meg jo sokaig nem lesz uj telom,erdekel mennyit bir ha napi szinten hasznalom.Meg sorozatot is ezen nezek,van rajta 100 app,es nekem ez igy minden,tv-m sincs.Egy forintom sincs.
2020. aug. 14. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A telefon elég régi. Az új dolgokat egyáltalán nem tudja. Így nem fog működni benne semmilyen új szolgáltatás. Tehát 2020ban a szoftveres része haldoklóban van. Általános használat mellet, ha már használod 1-2 éve akkor még kb ennyit fogod használni azt slussz az akkumulátor puff(újonnan 4-5év max). (Nem nem fog ferobbani de már használhatatlan lesz)


Egy forintod sincs. Semmid sincs, de amit muszáj volt megvenned az egy iPhone 5s. Gratulálok? Lehet más dolgokat kéne prioritásba helyezned hogy legyen pénzed. Na mindegy te dolgod, de sorozatra meg messengere fogod tudni használni.

2020. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kaptam ajandekba nem vettem
2020. aug. 17. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha várhatóan nem fog sokáig működni, inkább megpróbálod minél előbb eladni, azért kérdezed?
2020. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neem csak jo lenne meg hasznalni en szeretem
2020. aug. 18. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak használd, aztan lesz, ami lesz. :) %
2020. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!