Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nappal is sötét módban használ...

Nappal is sötét módban használod a facebook-ot, instagrammot, GYIK-et vagy csak este váltasz a sötét módra?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Állandóan sötét módot használok.
Csak este használok sötét módot.
31 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Miért nincs olyan opció, hogy "Nem használom a sötét módot."?

Nekem irritálja a szememet, nem átlátható, így nem használom.

2020. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1, azért nincs olyan opció, mert a kérdés csak azoknak szól, akik sötét módot használnak.
2020. aug. 14. 17:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan használom, nekem a világos mód irritálja a szemem, legyen bármilyen napszak.

Gépen ahol csak lehet be van nyomva, még Visual Studio Code-ban is, hogy programozás közben se égesse ki a szemem a monitor.

Telefonon is ugyanez a felállás, csak sajnos ott még facebookon nem érhető el, de ha ott is bejön, akkor teljes lesz a paletta.

2020. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Mindig sötét módban használom, érzem, hogy sokkal jobb a szememnek.
2020. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a szavazatokat! 😊
2020. aug. 14. 18:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébkênt Facebook lite-ra van sötét mód😊
2020. aug. 14. 18:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen tudom, de sajnos annak az appnak hamarosan befellegzett, épp ma láttam a hírt. Meg igazából lassan a normál facebook app is megkapja a sötét módot, először iPhone-okon.
2020. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Először úgy állítottam be, hogy csak napnyugtától napfelkeltéig legyen sötét módban a Messenger és YouTube kivételével minden.


Ez akkor változott, amikor megnéztem arról egy videót, hogy az akkumulátor mennyivel bírja jobban sötét módban. Nos, amikor a világos módban használt telefon lemerült, a sötét még 35%-on volt.

2020. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyikse mert nem gyikezek este,de nem is használom állandóan,délután használom de csak néha nem állandóan

Ezért nem tudtam szavaznj

2020. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Miért nijcs olyan opció hogy

"Reggel/délután használom"

2020. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!