Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonon cloud előfize...

Huawei telefonon cloud előfizetésem van 200gb tárhellyel több éve. Ezt letudom tölteni pl samsung telefonra? P40 Pro telefonra lelehet tölteni legálisan, minden trükközéd nélkül gmail, hangouts, twich, netflix, youtube appokat?

Figyelt kérdés

Huawei Mate 10 Pro-m van. 3 éves, imádom nagyon. De nagyon elhasználtam. Az akksi gyenge már benne. Egész napos használat mellett délután kell töltenem, hogy éjfélig kibírja. De gyors, nem lassul be, sosem tört be a képernyő kicsit zsebkarcos és ennyi a baja. Még nem is játszottam rajta. Youtube, netflixy, twich amit rengeteget nézek.

Külsőre a P40 Pro nagyon tetszik de a munkám miatt kell google classroom, discord, skype, gmail, es otp szépkártya is.

P30 Pro-t megéri venni vagy elavult?

Maximum 300 ezerig melyik telefon éri meg legjobban? Iphone-t nem szeretnék


2020. aug. 14. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell a Google, akkor maradj a P30Pro-nál, az annál újabbakra csak mókolással lehet rávarázsolni, ami vagy működik vagy nem, és esélyes, hogy a garancia is ugrik (root, és egyebek)
2020. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

“Maximum 300 ezerig melyik telefon éri meg legjobban? Iphone-t nem szeretnék“


Regen en is ezt mondtam, 3 android után kiábrándultam, annyi rossz élmény, 3 évet egyik se bírt.

2020. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Huaweit nem vennék, mert a Google cloudot bukhatod, ha a Google kibannol
2020. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a cloudot ami adatom van rajta letudom tolteni samsung telefonra?
2020. aug. 14. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha max 300-ért akarsz telefont venni, akkor én inkább OnePlus-ra ruháznék be.

Innen eléred az adataid: [link]

Mentsd le számítógépre, utána meg majd rárakod az új telefonra.

2020. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
76%
Le tudod. Pontosabban a legegyszerűbb, ha számítógépről belépsz a Huawei cloudba, ott letőltöd az ott tárolt adataidat és felmásolod a másik - esetedben Samsung- készülékre.
2020. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!