Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy huawei?

Samsung vagy huawei?

Figyelt kérdés
Sziasztok biztos nem az első kérdés de nem soká hosszabbítok előfizetést és nem tudom melyik érát válasszam jelenleg huawei p9 lite 2017 van és nem tudom melyik lenne jó választás huawei mate 20 vagy 20 pro vagy samsung s10+. Nálam a képernyő a tartalom fogyasztás a lényeg érdekelne kinek milyen tapasztalati vannak ezekkel kapcsolatban.

2019. márc. 31. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind 3 nagyon jó telefon, vedd amelyik tetszik.

Személy szerint S10+-t vennék mert az EMUI-t nem csipem, illetve a Samsung kamera szoftvere is kevésbé színez.

Meg összességében S10+ jobban bejön de ez már szubjektív.

2019. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapból úgy indultam hogy csak huawei kell de láttam a samsungot kérdés nekem is melyik lesz de kösz a választ
2019. márc. 31. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezen a szinten (S10+, Mate 20 Pro) már egyre kisebb különbségek vannak a gyártók telefonjai között, főleg, hogy mint írtad, elsősorban alap tartalomfogyasztásra kellene a telefon.


Nekem Mate 20 Pro-m van, abszolút tudom ajánlani, de az S10+ is egy remek készülék.


Tényleg ízlés dolga, hogy kinek jön be jobban a fúrt kijelző vagy a notch. Azt javaslom, próbáld ki valahol mindegyik készüléket és amelyik szimpatikusabb, azt vedd! :)

2019. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hajlok a pro 20 felé főleg hogy ahogy látom jó pár ezerrel nőtt a samsung havidíja de arra gondoltam én is,meg nézem mind és meg látom mi jön be.
2019. ápr. 1. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nem te is a piros cégnél vagy? :D
2019. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annál vagyok a vörösöknél 😁
2019. ápr. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!