Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? ~80...

Milyen telefont vegyek? ~80 ezer, pár ezres pluszban még belefér.

Figyelt kérdés

Átlagos felhasználás, internet, YouTube, nincs játék.

Huawei Mate 20 Lite telefonom van, nekem már lassú, a kérdéses Google támogatás illetve a tiltás ellenére a használatot negatívan befolyásoló túl agresszív memóriakezelés miatt cserélném, ha találok másik telefont. Huawei tiltólistás, a Xiaomi esélyes, de tesztekben ennél is panaszkodnak a memóriakezelésre. Elegem van belőle, hogy a háttérben mindent bezár a kérésem ellenére, nem akarok megint ezzel szívni, inkább merüljön le egy órával hamarabb.

A Mate 20 Lite telefont alapul véve, mi a legjobb telefon, ami belefér az árba? Kijelző inkább nagyobb legyen, mint kisebb, dual sim, hardver erősebb, jó kamera.



2020. aug. 16. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
A Miui sem valami minőségi rendszer, de sajnos az Android One nem lesz többé Xiaomi - ra.
2020. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első Xiaomi telefonom Android One volt, (Mi A1), ezzel sem voltam a vége felé már megelégedve. Minden frissítéssel rosszabb lett.
2020. aug. 16. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Tudom, mert nekem is van olyanom, de az legalább nincs tele mindenféle bloatware hülyeséggel meg reklámmal.


Ebben az árkategóriában nincs más sajnos, csak a Xiaomi. Ha nem jó a Huawei. Olcsó Samsung-tól, Sony-tól a Jóisten mentsen meg.

2020. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Xiomi! Nagyon is jó telefon! Nagyon zárkóznak felfelé, lassan verik a samsungot is! A huaweit, honort, sonyt stb már rég le is hagyták...
2020. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Xiaomi!
2020. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi, OFF, de biztos hogy jól állítottad be az alkalmazások kezelését?

Már csak mert nekem P20 Pro-m van, és soha nem zár be semmit, amire be van állítva, hogy ne csinálja.

2020. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mate 20 Lite-nál két lehetőségem van. Az Akkumulátor/Alkalmazásindítás alatt minden fontosabb alkalmazás kézi kezelésre van állítva és amit minden nap sokszor használok, mindhárom lehetőség be vab jelölve, automatikus indítás, másodlagos indítás és futtatás a háttérben. Az Alkalmazások/Akkumulátor optimalizációnál minden le van tiltva, ne optimalizálja az alkalmazásokat. Ezzel szemben simán bezárja a háttérben a zenelejátszót vagy bármilyen más alkalmazást, mind töltődik folyamatosan újra. A böngészőből kilépek a Home gombbal, megnézek valami mást, 10 másodperccel később visszalépek a böngészőbe és már bezárta, töltődik újra. Nem minden esetben, de elég gyakran. Van egy Huawei tabletem, ugyanezt csinálja. Nem kell ennek így lennie, volt olyan telefonom, ami napokig semmit sem zárt be, észrevétlenül tette a dolgát. A Mi A1 sem volt ilyen agresszív.
2020. aug. 16. 19:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Ugyan többe kerül, de a Xiaomi Redmi Note 9 Pro lesz talán a következő telefonom. Sajnos nem tudtam semennyire megnyomkodni, a közeli Media Marktban volt kiállítva, de több Xiaomi telefonnal együtt olyan szintű tiltást kaphattak a vevők ellen, hogy egyetlen alkalmazást sem lehet elindítani, hibaüzenetek egyfolytában. Ez pedig így nem tudott meggyőzni.
2020. aug. 18. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:
A szolnoki Media marktban az Iphone-ok voltak letiltva a vevők ellen. Szerintem a Redmi note 9 pro-val jól jársz.
2020. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg a Note 9 Pro-t, nem tudom mi legyen. Más gyártó szinte nem jöhet szóba, gyengébb hardvert drágábban adnak. Valahogy nem bízok a Xiaomi-ban, ezt erősíti a tény, hogy gyári hibás lehet a kamera modul, be tud jutni a lencse alá a kosz és elrontja a képeket.
2020. aug. 24. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!