Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári hibás lehet a telefonom...

Gyári hibás lehet a telefonom akkumulátora, vagy az iPhone-oknál ez normális?

Figyelt kérdés

2 hete vettem egy iPhone 11 pro-t, és igazából eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, az akkumulátora is bírja, viszont feltűnt hogy "periódusokban" merül. Tehát ha feltöltöm, órákat kibír 100%-on, aztán ahogy 99%-ra esik, használom egy percet, és már 98-97%-ra esik. Nem tudom hogy ez normális e ezeknél a telefonoknál, nekem ez az első iPhone-om, így gondoltam arra is hogy esetleg gyári hibás lehet.

Aki nagyobb iPhone-os, nyugtasson meg, hogy nem kell visszaküldenem.

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. aug. 17. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem csak az IPhone csinálja ezt. A Huawei P20 Liteom is ezt csinálja. Igaz, nem órákat bírja 100%-on, hanem csak 40-50 percet.

2020. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen az XS-em. Nagyon sokáig bírja 100%-on, de aztán mondjuk elég hamar lemegy 96-94-re. Nekem ezt nagyjából 85-80%-így csinálja, utánna már nagyon bika az akksija és nincs vele probléma.

2020. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kocsim üzemanyagszintjelzője is ilyen ha fullra tankolom. 😅
2020. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értsétek meg, hogy a telefon úgy határozza meg, hogy hány %van a telefonod, hogy nézi az akkumulátor feszültségét és a leadó teljesítményt. Ez nem jelent semmit. Nem gyári hibás. Tökéletesen működik. Az összes telefon ilyen.
2020. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az akku merülése nem lineráis. nem is kell annak lennie

a Beállítások › Akkumulátor alatt láthatod grafikusan is hogyan merül és azt is láthatod, hogy melyik app mennyit használ. meg azt is hogy összesen mennyit volt bekapcsolba.

ha rákattintasz a grafikonra akkor az adott óta adatait láthatod.

így felfedezhető hogy ha valami app mondjuk beragadt a háttérben és az szívnja az akkut.


amúgy ez az akkuszázalék-para el fog múlni 1-2 héten belül, mert rájössz hogy nagyon sokáig bírja a 11 pro és nem fogsz foglalkozni az akkuval. tapasztalat! :D

2020. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!