Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan csináljam vissza az...

Hogyan csináljam vissza az instagram felhasználómat?

Figyelt kérdés

2 napja reggel egy ilyen üzenetre keltem, amikor görgetni akartam az instagramon: Köszönjük, hogy megadtad az adataidat. Ellenőrizzük az adataidat, és ha sikeresen megerősítettük, kb. 24 órán belül ismételt ellenőrzést kérhetsz a Súgóközpontban.

emellett facebookon nem tudok likeolni, hozzászólni stb, és messengeren nem tudok üzenetet küldeni senkinek. nem tudom, hogy van e összefüggés, de nem postoltam vagy kommenteltem semmi kifogásolható dolgot és egyszerüen semmi információt nem kaptam azzal kapcsolatban, hogy mit csináltam és mi a teendő. kérek valakit, hogy segítsen.



2020. aug. 17. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Azt már sehogy...
2020. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Fosbúk és az egyéb szarai, messenger insta, stb.


Az egész egy szar bughalmaz.


Még jó, hogy nekem egyik sincs, jobb az élet nélkülük :)

2020. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

a googleba beírtam azt hogy My instagram account was deactivated és ezután ugye kihozza az oldalakat és ha neked vagy bárkinek úgy van mint nekem akkor a 2. oldalt nyissátok meg, ekkor bedob a súgóközpontba ( a szöveg amit neked is kidobott ugye erre érti). Ez után ugye benne vagy az oldalba és meg kell adnod pár adatod (teljes név, felhasználó név ugye amit deaktiváltak, emailcímed, telefonszámod), ha ezeket az adatokat megadtad, akkor legalul ott lesz egy nagyobb téglalap amibe le kell írnod az indokot, hogy miért ne tiltsák véglegesen a fiókod. Utána már csak el kell küldeni és elvileg újra ellenőrzik majd azt a fiókot, na de az a helyzet, hogy én tegnap is és ma is megpróbáltam és ezzel a szöveggel jöttek: ,,Nem tudjuk újra ellenőrizni a fiókod letiltására vonatkozó döntést.

A koronavírus-világjárvány (COVID-19) miatt kevesebb munkatárs áll a rendelkezésünkre a bejelentések ellenőrzésére, emiatt ezt a döntést egyelőre nem tudjuk újra ellenőrizni." Remélem, hogy tudtam valamit segíteni bár, ha valaki megpróbálja ezt valószínű ugyanúgy fog majd járni sajnos mint én, de ha másnak esetleg van valami ötlete és leírja mindenki aki így járt nagyon megköszönnénk!

2020. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugyan úgy jártam, mint a #3 ... jó helyen járunk, csak a vírus miatt nem tudják ellenőrizni, ami azért bosszant, mert nem tettem ki semmi olyat, ami nem felelne meg a szabályoknak, sőt nem is postoltam mar vagy 2 hete, szoval nyilván valami félreértés van
2020. aug. 21. 13:37
 5/6 anonim válasza:
Nekem a facebookomat tiltották ma, én is jelenteni akartam, és ugyanezt a koronavírusos szöveget kaptam vissza. Akkor most addig nem is ellenőrzik, vagy mi van?
2020. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is ugyanez van, már lassan 2 hónapja, nevetséges, semmit sem csináltam, és több 10 évnyi adatom szállt el emiatt.... ráadásul egy facebookhoz tartozó oldalam is, és sehol sem lehet fellebbezni, gusztustalan az egész súgóközpont... van emberük, csak szarnak ránk.
2020. szept. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!