Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem veszi a hangot sok alkalma...

BeNX kérdése:

Nem veszi a hangot sok alkalmazás, vajon miért?

Figyelt kérdés

A telefonom (xiaomi redmi 7)

Nem vesz hangot messenger alkalmazasban videozas kozben, valamint hanghívás közben, de videóhívás és hanguzenetben veszi a hangom, instán sem veszi a videókban és snapchaten sem, mitől lehet ez? Gyari kamera app es a hangrogzito, valamint a sima hívád tokeletesen mukodik



2020. aug. 17. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Adott alkalmazásoknak engedélyezd a mikrofon használatát, a beállítások/alkalmazások/engedélyek alatt
2020. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden alkalmazásnál engedélyezve van, ezert isnerdekes, hogy hanguzenetet enged kuldeni az insta, de videoban nrm veszi a hangot, ugyan így a messenger, restartot is csináltam, gyari visszaállítást, valamint rloszor ujratelepitettem az appokat de nem javult sehogysem
2020. aug. 18. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor megint valami gebasz van a facebook háza táján, szokás szerint.....
2020. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy ismerosomnek sem csinálja ezt, nekem kb egy hónapja, egyszerre frissített mindenki, mégis csak nálam van ez, és snapchaten is, ami úgy tudom nem facebookhoz tartozik mint az insta, olusszba megkaptam ezt a 3 napos tiltást szóval király minden
2020. aug. 18. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk egyik ilyen fost sem használom, de annak idején messengeren nekem is mindennapos volt az ilyen és hasonló gebasz


Amióta töröltem az egészet és áttértem másra, azóta egyetlen apró gondom nem volt (2015 óta használom; a facet 2018-ban töröltem végleg)

2020. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!