Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell függetleníteni...

Hogyan kell függetleníteni yetteles telefont függetlenre?

Figyelt kérdés
Ez ingyenes remélem..jól becsaptak.

máj. 17. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni egy yetteles üzletbe és ott megcsinálják. Ha nem a te neveden van a telefon, akkor a tulajdonossal. Én anyumtól kaptam meg a telefonját mikor 2 év után kapott az élő fizetése mellé másikat. Nekem más szolgáltatónál van feltoltokartyas tarifam így vele kellett mint a készülék eredeti tulajdonosával bemenni hogy függetleníteni lehessen.
máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
* előfizetése
máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a legközelebbi yettel boltba, és kérdezz meg valaki ott.

Nem hiszem, hogy pénzt kérnének, mert EU-s törvény írja elö, hogy ingyenesen kell függetleníteni a telefonokat.

Bár szerintem már eleve azt be kéne tiltani, hogy hálózati záras telefonokat áruljanak.

máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már nem árul hálózati záras telefont a Telekom meg a Yettel sem. Talán a Vodafone-nál lehet még belefutni csak, de ott sem biztos. Gondolom ez valami régebbi készülék, emiatt van rajta hálózati zár. Üzletben ingyen függetlenítik, annyi, hogy az eredeti tulajdonosnak kell intéznie.
máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
máj. 18. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!