Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Telekomos 4gb os sim...

Új Telekomos 4gb os sim kártya cseréje esetén a régi sim kártyát már nem lehet használni?Úgy értem,hogy ha pl. 2 telefonom van,az egyikbe a régit, a másikba az újat rakom?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 18. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, de van multisim szolgáltatás.
2020. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen? azt nem tudtam, hogy működik?
2020. aug. 18. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lehet! letiltják, és bontja is a "vonalat" azonnal. "Nincs szolgáltatást" fog kiírni a telefon.


Mi a MultiSIM?

A fő mobil előfizetésed mellé rendelhető szolgáltatás, ami megosztja az előfizetésedhez tartozó hívószámot az egyes előfizetésbe bevont SIM kártyák között. Lényege, hogy az előfizetésedhez plusz SIM-et kapsz (fizikai vagy eSIM), amit bármely SIM képes eszközben használhatsz. A mellék SIM-nek (MultiSIM) is ugyanaz lesz a hívószáma, mint a fő előfizetésednek, azaz a MultiSIM-en is megkapod a hívásaidat, illetve indíthatsz róla hívásokat, valamint internetezni is tudsz a fő előfizetésedben benne foglalt hang és adatforgalom terhére.



[link]

2020. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Sajnos nem elofizeteses vagyok,hanem feltoltoartyas.

2020. aug. 18. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
hát akkor vegyél egy másik feltöltős kártyát is. bár annak más lesz a hívószáma, de ha csak netezni akarsz vele akkor tökmindegy mi a száma nem?
2020. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!