Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van ez a mai telefonoknál ?

Hogy van ez a mai telefonoknál ?

Figyelt kérdés

A SIM kártyán és/vagy a memórián tárolja a neveket, telefonszámokat ?

Olvastam régebbi írásokat a neten, és ott is vita volt ez ügyben.

A kérdésem nem a régmúlt SIM kártyáira vonatkozik, hanem a mostani 4G-re.

Mert valahol meg azt olvastam, hogy a 4G ez ügyben is változást hoz.



2020. aug. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Galaxy A70-em van. Új névjegy hozzáadásánál ki lehet választani, hogy hová szeretném elmenteni: SIM kártyára, a telefon memóriájába vagy a Google fiókomba.
2020. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minden okostelefonon az új névjegy hozzáadásakor ki lehet választani, hogy hová mentse. 3 lehetőség van:

Van a telefon,

a SIM kártya,

és a felhő. Ebben az esetben az interneten tárolja a számokat, és ha mondjuk új telefonod lesz, akkor a felhasználónévvel, és a jelszóval vissza tudod majd állítani a felhőben tárolt névjegyeket.

2020. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Google névjegy, alapból a készüléken van, de ha netet kap, akkor szinkronizálja a felhővel.


Így, ha egy másik eszközön ugyanahhoz a google fiókhoz adsz egy névjegyet, akkor az elsőn is hamarosan megjelenik (Illetve bármikor online is tudod szerkeszteni)

2020. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bakker, pedig kiírja a készülékem új névjegy bevitelkor a három lehetőséget, de eddig mindig a telefont jelöltem meg, nem is foglalkozva azzal, hogy ugyan már mi lehet az a másik kettő. Mentségemre szolgáljon, hogy most ismerkedem csak az okos telefonokkal.
2020. aug. 18. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen, akkor a készülékre menti el.


Ha fontos, akkor utólag is át lehet rakni egyikből a másikba kedved szerint.


De egyelőre szerintem számodra a készülék saját memóriája jó lesz.

2020. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!