Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom azt megcsinálni,hog...

Hogy tudom azt megcsinálni,hogy bizonyos személy ne láthassa hány perce voltam elérhető Messengeren?

Figyelt kérdés

#Messenger #Elérhető ne lássa
2020. aug. 19. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha a telodon rajta van a Mess. szerintem akkor sehogy.
2020. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kirúgtak egy kollégámat aztán azóta figyeli mikor vagyok elérhető munkaidőben.. pedig hát meg meg szoktam nézni kicsit a Facebookot meghàt ha valaki rám ír Messengeren én azt is megnézem ugye..

Hogy lehet hogy ne tudjon figyelni? Törölni nem akarom.. álszent a dolog, barátnak mondja magát...😁😬

2020. aug. 19. 14:52
 3/9 A kérdező kommentje:

...na nem a telózàsèrt rúgták ki hanem mert többet volt egy évben táppénzen mint munkába 😅

Én meg nem akarok miatta problémát...🤔🤔

2020. aug. 19. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tiltsd le. Az a legegyszerűbb.
2020. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És ezt te honnan tudod,hogy ő azt nézi,hogy te mikor voltál fent ?


Ha van olyan programod amivel látod,hogy ki mikor nézi meg azt,hogy mikor voltál fent,akkor kellene lennie olyan programodnak is,amivel blokkolni tudod,hogy ne lássa azt,hogy mikor voltál fennt..

2020. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a láthatóságot, de akkor senki nem fogja látni és te se fogod azokat, akik elérhetőek.
2020. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megmondod neki hogy letiltották a messenger fiókod és újat csinálsz.

A régiről letiltod, az újba felveszed, így szabályozhatod mikor láthat.

[link]

2020. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%
Huhh,szerintem próbáld meg azt,hogy belépsz a messengerbe,rámész bal felül a képedre,ott találod magad a messengeren belüli beállításokban,és ott van,hogy elérhető állapot,rányomsz,majd kikapcsolod.Remélem tudtam segíteni :)
2020. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebook appban, és messengeren, meg ahol használod még esetleg a facebookot kapcsold ki az elérhető állapotot.
2020. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!